Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Depilacja

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

bardzo dobre te sposoby na zmniejszeniu bólu przy depilatorze elektrycznym

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
joanna.hirszler

joanna.hirszler

Margeritka
podoba mi się ten pomysł z wanna, tylko jak tu znależć czas?

Brak czasu niestety znacznie utrudnia nam codzienną pielęgnację ;(...warto jednak pocieszyć się tym, że w przypadku depilacji woskiem bądź depilatorem elektrycznym, włoski odrastają po około 3-4 tygodniach ;) - więc chyba warto poświęcić trochę czasu, aby mieć potem spokój na kilka tygodni.

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa
Kalina89

Kalina89

też uważam, że lepiej raz na jakiś czas a nie martwić się codziennie depilacją.

--

28416 kalina89 Kobieta, 30 lat, Pomorze
Margeritka

Margeritka

joanna.hirszler
Margeritka
podoba mi się ten pomysł z wanna, tylko jak tu znależć czas?

Brak czasu niestety znacznie utrudnia nam codzienną pielęgnację ;(...warto jednak pocieszyć się tym, że w przypadku depilacji woskiem bądź depilatorem elektrycznym, włoski odrastają po około 3-4 tygodniach ;) - więc chyba warto poświęcić trochę czasu, aby mieć potem spokój na kilka tygodni.

no to u sumie jest przekonujący argument:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Samhain

Samhain

Ktoś wie jak to właściwie jest z depilacją laserem? Niby w ofercie różnych gabinetów jest coś takiego jak "trwała depilacja", a jak się człowiek wgłębi to okazuje się, że zabiegi trzeba powtarzac, że zależy od rodzaju włosów, że to i tamto...

--

http://www.suwaczek.pl/cache/dcb49604bf.png
http://www.suwaczek.pl/cache/730946f441.png

27882 samhain Kobieta, 36 lat, Islandia
Dziubala

Dziubala

Samhain - ja sobie tu i ówdzie pousuwałam zbędne owłosienie laserem ;)
Na pewno nie wystarczą 3 wizyty, jak zachęcają salony kosmetyczne i trzeba mieć ciemne owłosienie, jasne zostają. I nie da się usnąć 100% włosków z danej partii ciała, bo zawsze są jakieś jasne włoski, których laser nie złapie.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków