Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Depilacja

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

Tylko pamietajcie przed tym zrobić test uczeliowy . Ja sobie zrobiłam woskiem i niestety jestem uczulona . Tak mnie swędziało w tym miejscu że masakra .

ela84

ela84

Jakie depilatory polecacie? Chodzi mi o formę i model. Ja mam jakiś archaiczny i chciałabym zmienić, ale nie wiem, czy wato wydać około 400 zł na taki, którym można depilowac pod wodą.

--

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

21836 ela84 Kobieta, 35 lat, Lublin
gatita_negra

gatita_negra

kwiatuszek9876
a depilujecie tez uda ?
Asia wiem cos o tym tez mam takiego co po 2 tyg juz musze golic :((((
moje wlosy juz prawie sie przyzwyczaily ale i tal cos jeszcze bola , kiedys bralam kostki lodu i przykadalam

a badałaś sobie poziom hormonów?

--

26890 gatita-negra Kobieta, 0 lat
gatita_negra

gatita_negra

dzika12
Polecam depilację woskiem!

moim zdaniem lepsza od wosku jest pasta cukrowa, bo nie powoduje uczuleń i mniej boli

--

26890 gatita-negra Kobieta, 0 lat
ela84

ela84

kwiatuszek9876
nie wiem czy wszystkie uzywacie depilatorow ale jak wiecie boli jak depilacje robicie i moze nacie jakies sposoby na to zeby bolalo mniej . Jesli tak to podzielcie sie tym z nami :)

Kupić dobry depilator. Ja zainwestowałam w końcu około 350 zł w nowego brauna i jestem zachwycona. Poza tym depilacja boli tylko kilka pierwszych razy, potem już mniej. Można jeszcze spróbować na mokro - ja mam tą funkcję, ale jakoś nie testowałam.

--

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

21836 ela84 Kobieta, 35 lat, Lublin
~kwiatuszek9876

~kwiatuszek9876

Teraz zrobiłam depilację woskiem w salonie kosmetycznym i powiem ze nie bolało wogóle :) Parę razy robię woskiem i później troszkę depilatoreem .
Polecam wam tez depilację woskiem pach super sprawa

edi999a

edi999a

ela84
kwiatuszek9876
nie wiem czy wszystkie uzywacie depilatorow ale jak wiecie boli jak depilacje robicie i moze nacie jakies sposoby na to zeby bolalo mniej . Jesli tak to podzielcie sie tym z nami :)

Kupić dobry depilator. Ja zainwestowałam w końcu około 350 zł w nowego brauna i jestem zachwycona. Poza tym depilacja boli tylko kilka pierwszych razy, potem już mniej. Można jeszcze spróbować na mokro - ja mam tą funkcję, ale jakoś nie testowałam.

również polecam depilator- najlepsza metoda walki z włosem

--

24810 edi999a Kobieta, 42 lata, Kamionka
Dziubala

Dziubala

edi999a

również polecam depilator- najlepsza metoda walki z włosem

Najlepszy jest wosk. Depilator nie wszystkie włoski wyrywa z cebulką, niektóre "ścina" albo "łamie" u nasady włosa. A wosk wszystko wyrywa bez ścinania i łamania.
A tak w ogóle to najlepszy do walki ze zbędnym owłosieniem jest laser, tyle że po pierwsze nie nadaje się do jasnych włosów, a po drugie to kosztowna metoda :Kiepsko::Oczko:

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
joanna.hirszler

joanna.hirszler

kwiatuszek9876

Są dwie metody, które ułatwią usuwanie włosków depilatorem elektrycznym i zmniejszą doznania bólowe towarzyszące temu zabiegowi. Pierwsza z nich to miejscowe zastosowanie kostki lodu. Lód należy przez chwilę przetrzymać w obrębie danej partii skóry, a następnie po osuszeniu skóry od razu można rozpocząć depilację. Drugi sposób to wykonanie ciepłej kąpieli przed taką depilacją. Taka kąpiel rozluźnia i w efekcie późniejszy zabieg depilacji jest mniej bolesny.

Metody te są polecane w przypadku depilatora elektrycznego. W przypadku depilacji woskiem absolutnie należy unikać tego rodzaju zabiegów. Przed woskowaniem skóra musi być zupełnie sucha i nie może być zmiękczona (kąpiel znacznie zmiękcza skórę, dlatego należy po niej odczekać około 30 minut przed wykonaniem depilacji woskiem).

27554 joanna-hirszler Kobieta, 32 lata, Warszawa