Zdrowie i pielęgnacja oraz dobra forma

Depilacja

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~marinka39

~marinka39

Kochane a polecicie gdzie można się wybrać w Katowicach?

~bettermani

~bettermani

Laser de lux:
http://www.laserdelux.pl/katowice/depilacja-laserowa
Z racji tego,że mają tam bardzo dobry laser light sheer duet czyli będzie to prawdziwa depilacja laserowa.

Nie daj się natomiast nabrać na ipl poniewaz nie jest to depilacja a jedynie światło. Włoski odrosną. Zabieg taki jest niewiele tańszy ale o wiele mniej skuteczny od light sheer .

~Anita30

~Anita30

Depilowanie depilatorem czy żyletką jest skuteczne tylko na moment. Moim zdaniem laserowa jest najlepszą i bezbolesną metodą. Słyszałyście może o zabiegu depilacji, który jest połączony z odmłodzeniem skóry? Salon Holistic Clinic w Krakowie wykonuje tego rodzaju zabieg - http://holisticclinic-krakow.pl/zabiegi/laseroterapia/epilacja-z-odmladzaniem-skory-sciton-bbl- . Jest on bezbolesny, a efekty są widoczne praktycznie od razu i przez długi czas, co sprawia, że czas, który przeznaczałyśmy do tej pory na depilację, możemy spędzić w inny sposób.

yoasia

yoasia

Poczytałam trochę opinii dziewczyn o depilacji i doszłam do wniosku, że u mnie blondynki najlepszym wyjściem będzie epillfree. Nie żałuję decyzji, kilka zabiegów za mną i jestem zadowolona z efektów. :)

52288 yoasia Kobieta, 32 lata, Warszawa
Przemkowa

Przemkowa

No jasne. Tym bardziej, że nie każdy może sobie zrobić depilację laserową. A byłaś już na zabiegach przypominających czy nie? Bo zastanawiam się po jakim czasie trzeba je zrobić.

45720 przemkowa Kobieta, 34 lata, tu i tam
yoasia

yoasia

Po serii zabiegów robi się przypominający raz na jakiś czas, ale to raczej indywidualna kwestia. Zobaczysz kiedy włoski zaczną odrastać i wtedy umówisz się na następne epilfree. Właśnie skończyłam serię na łydkach, a kosmetyczka tak mi powiedziała. zazwyczaj to raz na kilka miesięcy (3-4) podobno. :)

52288 yoasia Kobieta, 32 lata, Warszawa
~kirma343

~kirma343

Ipl nie polecam. Nie wiem czy czytałyście o tym ale nie jest to laser, Jest to jedynie depilacja światłem, która praktycznie nie daje żadnych efektów. Jedyny dobry laser to light sheer, a najlepiej jego najnowsza wersjaPalomar Vectus. Taki laser rzeczywiście da Wam dobry efekt, który będzie się utrzymywał na stałe...

Ze swojej strony polecę to miejsce:
http://clinicadermatologica.pl/

Wybrałam się tm na serię zabiegów na nogi. Klinika znajduje się w Gdańsku i ma w mieście najlepszy sprzęt

~dalira

~dalira

Jeżeli zastanawiacie się nad depilacją to najlepiej zdecydować się na depilację laserową. Sama chodziłam na taką depilację do salonu kosmetyki laserowej http://sofibeauty.pl/ Jeżeli mieszkacie w Krakowie to polecam wam się tam wybrać.