Skocz do zawartości
Forum

Tipsy akrylowe...


Rekomendowane odpowiedzi

KlauduS27
Ciesze sie ze trafiłam na ten temat! Ja tez chiałam sobie zakładac akryle dzis na allegro zamowiłam taki zestaw, wzielam tanszy bo nie wiem czy bede umiała sama zakładac a jak sie naucze to dokupie. Mam nadzieje ze zestaw dojdzie gdzies do soboty i sie pobawie:) Potem napisze jak tam ekekty mojej pracy :):Oczko:

witaj KlauduS27 nie wiem czy to dobry pomysl brac tansze zestawy akrylowe ,jesli bedzie jakosciowo kiepski to pazurki moga Ci nie wyjsc.Moze zdarzyc sie tak ,ze zrazisz sie do robienia paznokci .pozdrawiam i czekam na pierwsze paznokcie:Oczko:

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Witaj Agan.
Może jeszcze tu dziśaj wpadniesz i rozwiejesz moje kolejne wątpliwości:).
Dalej bedę Ciebie męczyć tą koronką. Jak to z nią jest? Czy Ty kupujesz w hurtowni kosmetycznej czy w normalnym sklepie z materjałami. Jaka jest różnica w jakości tych z hurtowni a tych ze sklepu. Czy jest to tylko naciąganie.
Bo cenowo to róznica jest spora. Moje pazurki trzymają się dobrze, co bardzo mnie cieszy. Bo wcześniej odpadły mi akryle ktore robiłam koleżance. Nie wiem czy wtedy zle zmatowiłam płytkę, czy miałam brudny odtłuszczacz. Teraz kupiłam nowy odtłuszczacz i pazurki się trzymają. Minął już tydzień, czyli mineły magiczne trzy dni. Bo tylko tylke wytrzymywały moje akryle. Zaczynam wierzyć w siebie.

Odnośnik do komentarza

julka130
Witaj Agan.
Może jeszcze tu dziśaj wpadniesz i rozwiejesz moje kolejne wątpliwości:).
Dalej bedę Ciebie męczyć tą koronką. Jak to z nią jest? Czy Ty kupujesz w hurtowni kosmetycznej czy w normalnym sklepie z materjałami. Jaka jest różnica w jakości tych z hurtowni a tych ze sklepu. Czy jest to tylko naciąganie.
Bo cenowo to róznica jest spora. Moje pazurki trzymają się dobrze, co bardzo mnie cieszy. Bo wcześniej odpadły mi akryle ktore robiłam koleżance. Nie wiem czy wtedy zle zmatowiłam płytkę, czy miałam brudny odtłuszczacz. Teraz kupiłam nowy odtłuszczacz i pazurki się trzymają. Minął już tydzień, czyli mineły magiczne trzy dni. Bo tylko tylke wytrzymywały moje akryle. Zaczynam wierzyć w siebie.

Witaj julka130 koronke kupuje albo w pasmanteri albo w hurtowni kosmetycznej,wybieram to co mi sie podoba.Zwracaj uwage na wzor im mniejsze motywy na koronce tym lepiej,bedzie je ladniej widac na pazurkach.Mozna znalezc fajne koronki w pasmanteri i sa oczywiscie o wiele tansze.To super ,ze pazurki trzymaja sie ,takze do dziela czekam na nastepne wzorki.pozdrawiam

:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

witam. przypadkowo natknęłam się na to forum szukając informacji odnośnie tipsów. Bylabym wdzięczna gdyby ktoś mi doradził: otóż noszę tipsy żelowe i chciałabym zacząc sama sobie je robić, zastanawiam sie czy nie kupic sobie jakiegos malego zestawiku do robienia tipsów żelowych albo akrylowych, ze względu na to,że nie wiem czy aby na pewno będzie mi to wychodzić zastanawiam sie nad kupnem zestawu do robienia tipsów akrylowych ponieważ jest tanszy(na allegro mozna chyba kupic za niecale 100zl,do zelowych jest dwa razy drozszy ze wzgledu na lampe). i mam pytanie jaka jest róznica w nakładaniu tipsów zelowych od akrylowych,jak ten proszek akrylowy sie naklada?? moze glupie pytanie ale chcialabym wiedziec, z gory dziekuje za odpowiedz :Oczko: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Biedronka Witaj w naszym gronie
Ja kupowałam na allegro ze względów właśnie takich czy będę umiała... sama sobie kompletowałam zestaw bo te prezentowane tam zestawy mają braki i dokupując sobie zapłaci się więcej.Kupiłam proszek i Liquid dla początkujących-wolno schnący.
Akryl zakłada sie w ten sposób że macza sie pędzelek w Liquidzie i końcówkę wkłada do proszku,powstanie kuleczka którą rozprowadza sie na płytce,tipsie.Musisz cofnąć się do pierwszych postów Nasz ekspert napisał co jest potrzebne:Oczko:

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Monmila Dziekuje za odpowiedź :)
KlauduS27 mam pytanie czy ten zestaw byl cos tego typu: 2x akryl+liquid+pedzelek NAJTANIEJ nr2 (299349921) - Aukcje internetowe Allegro ??
Co o tym sądzicie, z jednej strony nie chce wydawać dużo pieniążków na to bo nie wiem czy będę sie tym zajmowala na pewno,ale z drugiej strony te najtańsze niewiadomo jakie są...
jak myslicie??
KlauduS27 jak przyjdzie Ci ten zestaw to podziel się pierwszymi wrażeniami po zrobieniu pazurków ;)

Odnośnik do komentarza

Do takiego zestawu brakuje primera,pilniczków,polerek..przecież trzeba po przyklejeniu tipsa spiłować go...pilniki i polerki to podstawowe przyboty.No i przede wszystkim kupując na allegro nie kierujcie sie cena tylko zobaczcie opinie innych którzy kupili coś podobnego wtedy będzie można albo zaryzykować albo się wycofać.

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Biedronka jak pisałam sama sobie kompletowałam zestaw u 2 osób,kierowałam sie opiniami na temat wydajności,wytrzymałości
mój zestaw składa się z :
-tipsy naturalne.120+ klej
-akryl 15g wolny
-Liquid wolno schnący 50 ml
-primer 10 ml z pędzelkiem
-klej do tipsów 7,5 ml z pędzelkiem
-pilniczki 180/100
-kostka
-blok polerski
-pędzelek nr 6
-patyczki
-gilotynka
Lecz te 2 ostatnie rzeczy są zbędne bo mam duży obcinacz do paznokci a patyczki zastępuje kopytkiem które kiedyś miałam w domu.
Według mnie bez tych rzeczy nie zrobisz paznokci.
Za wszystko bez gilotynki i patyczków wyszło 120 zł a mam to co chciałam co jest mi potrzebne,mi paznokcie wychodzą bez trudu wiec warto było

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny.
Nie chcę was zniechęcać i się wymądrzać. Ale zrobienie paznokci to nie taka łatwa sprawa, i nie chodzi to o układanie kulek z akrylu, ale np. o matowienie paznokci (mam nadziejże nie przepiłujecie sobie płytki). Domyślam się, że nie macie albo czasu albo pieniędzy żeby iść na kurs. Ale dobrze by było żebyście sobie trochę poczytały na temat pazurków. Pamiętajcie też o higienie (jest to bardzo ważne szczególnie jak robi się paznokcie koleżankom), bo przez głupotę można zarazić siebie i inne dziewczyny.
Wklejam wam link do ciekawej stonki (przestępnie jest wszystko napisane)
ZDOBIENIE KROK PO KROKU
może też znaleść dużo informacji na forum
kosmetyczki.net - kosmetyka, kosmetologia, kosmetyczka, kosmetolog - serwis polskich kosmetyczek i kosmetologów, salon kosmetyczny Forums-Początkujący
Pozdrawiam i życzę miłej lektury i pięknych paznokci

Odnośnik do komentarza

Julka zgadzam sie z Tobą :Oczko: ja robie tylko sobie na własna odpowiedzialność i zanim się za to zabrałam 3-4 mc śledziłam blogi i stronki o paznokciach.Wszystko wydaje sie proste chodź wcale takie nie jest,filmiki czy kursy na jpg.nie oddają tego co jest na kursach i łatwo uszkodzić sobie płytkę...mi się to nie zdarzyło ale widziałam zdjęcia jak nie profesjonalnie zakładane paznokcie doprowadziły do zniekształceń i chorób.:Szok:
Też doradzam większe zgłębianie tematu niż inwestowanie bez świadomości szkód jakie mogą wyniknąć z niewiedzy.

Moje pierwsze dzieci

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...