Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

moja szwagierak tez ma corke 7 m-cy co juz 2 razy miala migrene!
najpierw tarła uszko, oko zaraz zcerwone sie zrobilo i spuchło i po zrobionych badaniach i wymazie okazało sie ze to migrena.
narazie lecza to antybiotykami jak nawraca sie

Odnośnik do komentarza

ja miałam migreny odkąd pamiętam..... do tego stopnia że nie umałam się ruszyć ,jeśc , drażniło mnie światło a wymioty były czymś "normalnym".
co do tabletek to nie pamiętam co brałam........ale na pewno wiele czasu wtedy przesypiałam.....

ale wiem zę jak miałam około 7 lat to byłam u lekarza.....

Odnośnik do komentarza

Mam prawie 6 -latka, ktory czasami ma migreny. Chłopiec, a odziedziczył to mo mnie, mojej mamie i babci. Jest pod opieką neurologa, od około 2 urodzin. Co pół roku kontrolne eeg w śnie i czuwaniu. Za każdym razem badanie daje nieprawidłowy zapis w jednym płacie mózgowym. Ale ponieważ nie przeszkadza mu to w codziennym funkcjonowaniu w życiu szkolnym, wystarczają leki przeciwbólowe. Sporadycznie. Bardziej cierpi wiosną, przy złej pogodzie. Zresztą, tak jak ja.

Odnośnik do komentarza
Gość migrenaodprzedszkola

~aldonka23
moja szwagierak tez ma corke 7 m-cy co juz 2 razy miala migrene!
najpierw tarła uszko, oko zaraz zcerwone sie zrobilo i spuchło i po zrobionych badaniach i wymazie okazało sie ze to migrena.
narazie lecza to antybiotykami jak nawraca sie

Migrene lecza antybiotykiem?to ciekawe.odkad pamietam m migreny...nawet gdy mialam 5 lat.aby stwierdzic,czy to migrena robi sie badanie tomografem.no nie wiem czy ma migreny.z bolu plakalaby kilka godzin.antybiotyk dziala na bakterie i grzyby,a nie migrene!radze poczytac na dobrych stronkach medycznych o migrenie.swoja droga gratuluje inteligencji lekarza.antubiotykiem w migrene...ale jak?jedna dawka czy co?czy przez tydzien bierze?zaleznie od czynnikow mozna miec codziennie migrene.idzcie z dzieciaczkiem do kilku nrurologow prywatnie i zrobcie wszystkie badania .
Odnośnik do komentarza

Mi na ograniczenie ataków migrenowych pomogło zrezygnowanie z tabletek hormonalnych. Jak stosowałam tabletki antykoncepcyjne miałam migreny bardzo mocne i trwaly po 5 dni co najmniej kilka w miesiącu, teraz mam jedną migrenę na miesiąc w przeddzień miesiączki lub czasami na zmianę pogody.Samopoczucie rewelacja. Polecam.

Zerknijcie sobie też na strone:

https://loremvit.pl/ziola-na-bol-glowy/

Opisane jest tutaj jakie zioła mogą pomóc na ataki migreny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...