Skocz do zawartości
Forum

Depilator - jaki??


Rekomendowane odpowiedzi

Kate Zgadzam się z Toba w 100%

AA tam boli za pierwszym razem, pozniej coraz mniej a jak pomyslisz ze nie musisz co 2 dzien pach golic a facet się może nawet w nie wtulic to :Śmiech: ja w ogóle włosów nie znoszę, więc tepie ile wlezie... a ze maszynkami zazwyczaj sie zacinam albo podrazniam skore tak ze mimo dezynfekcji tuz po (to dopiero jest BÓL) robia sie takie krostki yyygh nie znoszę tego...

ja to bym tak z checia sie na to mocniejsze woskowanie bikini wybrała ale nie mam odwagi :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Ja tam raz sobie nogi na studiach wydepilowałam depilatorem, i po 3 dniach miałam pręgę na wysokości połowy uda już !!!!!!!! lekarz powiedział że sto lat już tego nei widział.
normalnie dostałam zakażenia krwi i szło sobie od kostek i doszło do uda już, jakby posżło dalej to bym się przekręciał, dobrze że moja Mam jest w wykształceniem medycznym i od razu wiedziała co i jak, miała wiekszego stracha ode mnie............
od tej pory jadę po nogach ( i nie tylko ;) ) maszynkaz 3 nożykami.............. na depilator już nie spojrzę.................

Monika,Wituś (25.04.2005 r.) i Pawełek (23.11.2008 r.)
www.witek.okama.pl -->1% podatku na operacje i rehabilitację Witusia !
www.dla-witka.blogspot.com
- kup i wesprzyj Witka
Profil Witka na FB - doł

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...