Zapytaj pediatrę

Pluca

mika17

mika17

Dzien dobry,Panie Doktorze ,czy może Pan w/g zdjecia opisać czy sa jakieś powody do niepokoju,czy wszystko jest ok,czy musze zwrócić sie do pulmunologa,dziekuje z góry za odpowiedz.Zaniepokojona

• pluca_56083.jpg
36055 mika17 Kobieta, 39 lat, WAGROWIEC
mika17

mika17

Syn 4lata podejrzenie astmy oskrzelowej,alergia czekamy na wyniki panelu,leki xyzal i multikante,katar i kaszel od pazdziernika ,z malymi przerwami np 5 dni przedszkola,tydzien nawrotuw/ w objawow,kaszel nasila sie przy zmianie temperatury,czasem po wysilku.

mika17

mika17

Dzien dobry Panie Doktorze,wunikòw z rtg jeszcze nie mamy,ale dziś syn w nocy miał atak kaszlu i rano byliśmy u lekarza,stwierdził że osłuchowo czysty,a mały przez cały dzień kaszle ,przepisane polfergan,czy dziecko może byč osłuchowe czyste z takim kaszlem?

mika17

mika17

Niestety z okolic Wągrowca,80 km od Poznania,chciałam skonsultować dziecko z pediatra z Wągrowca,ale powiedzieli mi ze nie moga przyjmowac z innych okolic,trafiłam na pediatre,który znowu bardziej stawia na homeopatie,dodam że w naszej miejscowości nie ma pediatry tylko interniści.

mika17

mika17

Dzień dobry Panie Doktorze,mamy wyniki badań,ale nic z tego nie rozumiem,czy jest możliwośc inerpretacji przez Pana w/w wynikòw? Z gòry dziëkuje.

• pluca_56527.jpg
  • pluca_56528.jpg