Zapytaj dermatologa

Zmiany skórne u dziecka

Dr n. med. Agnieszka Staniewska

Dr n. med. Agnieszka Staniewska

Odpowiedź eksperta

Inna jest lokalizacja zmian oraz charakter wykwitów, inny jest też przebieg, w trądziku zmiany utrzymują się dłużej są większe. Jeśli są wątpliwości konieczna jest wizyta u lekarza

--

Zobacz profil eksperta

57860 dr-n-med-agnieszka-staniewska Kobieta, 42 lata, Warszawa
~nealea

~nealea

Najlepiej wybrać się z dzieckiem do dermatologa dziecięcego, który się temu przyjrzy. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam https://www.dermaderm.pl/ Tam na pewno otrzymacie pomoc od specjalisty.

~pigera

~pigera

u mojego synka niedługo po urodzeniu zdiagnozowano AZS, byliśmy przerażeni, ale potem zrozumieliśmy że przy doborze odpowiednich kosmetyków można normlanie funkcjonować z tą przypadłością. Zaczeliśmy stosować dermokosmetyki Atoperal i już od pierwszej kąpieli nie mieliśmy żadnych problemów ze skórką. Bardzo fajna jest ta emulsja. bo wystarczy odrobina do wanienki żeby skóra była nawilżona i gładka, nawet nie potrzeba potem smarować oliwką czy balsamem, kosmetyki idealnie koją skórę i sprawiają że dziecko nie płącze i może przesapć całą noc bez przebudzeń.

Izunia567

Izunia567

Najlepiej to udaj się od razu do dermatologa a rozwieje wszystkie twoje wątpliwości.

66833 izunia567 Kobieta, 33 lata, Olsztyn
~uszatka

~uszatka

na pewno wizyta u dermatologa nie zaszkodzi, ale przede wszystkim warto też znaleźc kosetyki, które przyniosą ulgę dziecku, ja kupuję dla synka dermokosmetyki atoperal, są bardzo dobre, widzę znaczącą poprawę w skóry u dziecka, a przy azs to ciężko uzyskać naprawdę zdrową skórę. Dzięki tym dermokosmetykom synek mam mniej ognisk zapalnych i skóra wydaje się bardziej nawilżona, dlatego osobiście polecem przeststować.