Zakupy i prezenty

4-latka, dziewczynka, co kupić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

polleczka

polleczka

Fajne gry/układanki to jest to, dziecko rozwija się, spędza pożytecznie czas. Tylko najgorzej, jak się coś pogubi :(

--

29743 polleczka Kobieta, 39 lat, Suwałki
Ilona1978

Ilona1978

Jak coś się pogubi to u nas bawimy się wtedy w poszukiwaczy skarbów.
Kto pierwszy znajdzie, ten pierwszy wybiera sobie nową zabawkę przy kolejnych zakupach - mało motywujące ale działa:)
a Co do zabawek, to ostatnio na fali układanki dla dzieci takie drewniane bardzo sprytne, zajmujące no i duże elementy staramy się wybierac, żeby tego poszukiwania skarbów było jak najmniej.

--

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

29157 ilona1978 Kobieta, 39 lat, Wawa
mama225

mama225

może podpytać samą co by dziecko chciało od mikołaja. Ja będę szukać dla chłopca w tym wieku prezentu.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

11696 mama225 Kobieta, 45 lat, mazowieckie
aspodlasie

aspodlasie

zalezy jaki masz fundusz na prezent.bardzo fajne sa klocki lego-kolekcja ksieżniczek.moja corka na 5 ur dostała takie,zamek kopciuszka.
a skoro macie wysyp lalek to moze coś na odmian,np pianka mon dough czy ciastolina.warto kupić ten droższy i firmowy produkt bo te tańsze ciastoliny szybko wysychają i sie nie nadaja do zabawy

--

30087 aspodlasie Kobieta, 33 lata, pomorskie
chmurna

chmurna

w tym wieku to chyba wszelkie kolorowanki są także głównym punktem zabawy, ostatnio w smyku widzialam misia którego można samemu mazaki pokolorować i jedna dziewczynka w sklepie była nim zachwycona :)

--

drzwi wewnętrzne

30184 chmurna Kobieta, 0 lat
Ilona1978

Ilona1978

Te interaktywne zwierzątka, to niestety trochu drogie są.

--

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

29157 ilona1978 Kobieta, 39 lat, Wawa
polleczka

polleczka

Moja marzy o domku dla lalek... Ale to też drogie okrutnie :(

--

29743 polleczka Kobieta, 39 lat, Suwałki
NATKA08

NATKA08

czikita19p
może jakieś zwierzątko interaktywne

osobiście kupiłam kota za 300 zł tego z reklamy działał nie zbyt długo niestety małe dzieci bawią się zabawkami, rzucają nimi i chyba nie do końca zdają sobie spraw z tego że dana zabawka tyle kosztowała a niestety nie są one pancerne he he he i szybko się psują ja drugi raz nie kupię

30066 natka08 Kobieta, 42 lata, blisko Warszawy