Skocz do zawartości
Forum

Promocje


iwi_n

Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

antalis
No niestety.Kiedys wyliczono z egospodyni domowa gdyby tak jej płacic ,powinna dostawac ok 2 tys.


MOZE GDZIEŚ DALEKO ALE NAPEWNO NIE U NAS W TEJ POLSCE!
TUTAJ WSZYSTKO JEST DO DUPY!
I JAK SIĘ TU CZEGOŚ DOROBIĆ!
PREDZEJ SIE DOROBIMY GARBA!
BUŻKA

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

nie zgodze sie z wami dziewczyny ze drozsze pampersy to wiekszej pojemnosci . Ja na poczatku uzywalam pieluszk tescowych bylam zadowolona i raz ktos mnie namowil na pieluszki heppy i zawiodlam sie na nich o wiele mniej chlonniejsze i drozesz . Wiec wrocilam do tescowych tansze i tez bardzo dobre i mala po nocy ma bardzo duzo zrobione a nigdy jeszcze nie przeciekl

Odnośnik do komentarza

martusia9876 kazdemu pasuje co innego .Moj synek akurat te tanie przesikuje a ja wole wiedziec ze jego pupa jest odpowiednio chroniona. Ja w nocy ( 12 godz ) go nie przewijam i musze miec pewnosc ze nie wstanie odparzony. Drogie nie zawsze znaczy lepsze ale u nas w tym wypadku grozsze znaczy lepsze.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

gagawa
5-10-15 wyprzedaż ciuszków dla dzieci w każdym wieku o 50% !!! Niektóre nawet przecenione o 70%.

Swietne ciuszki i wychodzą naprawde za grosze, duzo taniej niż w Smyku, w którym a propos tez jest posezonowa wyprzedaż. Ostatnio z 5-10-15 całą reklamówkę wyniosłam, a zapłaciłam niecałe 100zł:Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

hiki
gagawa
5-10-15 wyprzedaż ciuszków dla dzieci w każdym wieku o 50% !!! Niektóre nawet przecenione o 70%.


Swietne ciuszki i wychodzą naprawde za grosze, duzo taniej niż w Smyku, w którym a propos tez jest posezonowa wyprzedaż. Ostatnio z 5-10-15 całą reklamówkę wyniosłam, a zapłaciłam niecałe 100zł:Śmiech:



hiki jak wyniosłąś to po co płaciłaś!?:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::smieszne::smieszne:
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja niewiem czy wszedzie czy tylko u mnie ale w realu jest promocja na "huggies mega paczka" i kosztują 36.95 gr. (niezależnie od rozmiaru)
deserki bobo vita 2.19 gr, soczki HIPP 750ml kosztują 5.19 gr, kaszka mleczno ryżowa BOBO VITA 5.49 gr, a i pieluszki do pływania SwIMMERS kosztują 14.99 a normalnie 24.95,

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...