Skocz do zawartości
Forum

Agd


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze zmywarki robi Bosch, dlatego z tej firmy i my mamy zmywarkę.
O płytach gazowych nie mam pojęcia (kupowaliśmy indukcyjną).
Piekarniki są dobre z wielu firm, wszystko zależy od tego jaką gotówkę chcesz przeznaczyć i co chcesz mieć w piekarniku. My kupiłyśmy z Samsunga bo ma unikalną „funkcję” Twin Convection, która polega na tym, że na 2 półkach mogę piec zupełnie różne rzeczy jednocześnie np. rybę i ciasto. Zapachy ponoć się nie przenikają. A jak używa się tylko 1 półki to zużywa się połowa prądu. Sprawdzę w wakacje czy to prawda :Oczko:. Aaa, szukając piekarników unikałam tych co mają pyrolizy i katalizę.
Co do okapu to wiesz już jaki chcesz okap (teleskopy, kominowy czy może wyspowy)? My kupiliśmy teleskopowy z Boscha, bo był... najcichszy spośród tego fasonu. W wakacje zacznę testować nowy sprzęt i mam nadzieję, że będę zadowolona :)
Powodzenia w wyborach, niełatwe to zadanie.

Odnośnik do komentarza

Witaj
Jeśli chodzi o piekarnik polecam firmę Zanusi(chyba tak sie pisze) miałam już kilka "modeli" i każdy był super, bardzo szybko się nagrzewają, mają różne funkcje od bardziej wymyślnych do najprostszych. A co do zmywarki to ja mam Whirpool, jak na razie nie narzekam, ma rózne funkcje od ekologicznego zmywania po normalne w temperaturze 90 stopni i co najważniejsze mało wody pobiera bo tylko 13 litrów. Tyle to ja chyba wcześniej wykorzystywałam do umycia jednego garnka.
Życzę powodzenia na zakupach.

http://www.suwaczek.pl/cache/cab6068bff.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...