Zakupy i prezenty

Firanki

natkaa

natkaa

Musze kupic firanki, jakie macie i możecie polecić? Najlepiej takie, które nie wymagaja prasowania...;)

--

moje łobuziaki
Marcel Oliwier 22.07.2005
Magdalena Weronika 16.03.2008

5152 natkaa Kobieta, 36 lat, okolice Krakowa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

marzen@

marzen@

Spro firm "firankowych" ma już strony internetowe, przez które można zamawiać ich produkty z szyciem włącznie. Ja mam dość wysokie mieszkanie jak na nowe budownictwo i gotowe firanki bywają zbyt krótkie. Również szerokość gotowych firan pozostawia wiele do życzenia. Ja wolę zamowić na wymiar.
A zamawiając firankę na wymiar trzeba nie tylko zwrócić uwagę na cenę materiału, ale także na koszty szycia, wszycia tasmy, nabicia przelotek itp. bo one też potrafią sporo się różnić.

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 12 lat, gdzieś daleko stąd...
zmagda

zmagda

O, bez konieczności prasowania to skarb! :P ja dostaję fioła jak musze prasować firanki, w dodatku zawsze się boje że zniszczę, ze stracą na kolorze, ogólnie mam fioła na tym punkcie ;p

54852 zmagda Kobieta, 35 lat, Tubądzin
~irminka222

~irminka222

Możesz sobie przejrzec firanki na allegro i w sklepach internetowych. Chociaz allegro nie polecam ponieważ moja siostra nie była zbyt zadowolona z jakości firan ( inaczej wygladały na zdjęciu a inaczej jak do niej przyszły). Możesz natomiast rozejrzeć się w tym sklepie: [reklama usunięta] . Firany nie są drogie, ale pomimo tego jakość ich wykonania jest naprawdę dobra. Poza tym można bez problemu umówić się z krawcową na szycie ( kosztuje to grosze).

~lenciar4

~lenciar4

zdecydowanie z wisanu uwielbiam te firmę i do całego domu u nich zamawiałam już zrobione i gotowe do powieszenia z taśmą :)

Ela78

Ela78

Ja w kuchni nie mam firanki, wybrałam rolety dzień-noc. Ale jak ktoś lubi firanki to czemu nie. Myślę że tanio kupisz na allegro, ja tam często coś zamawiam do domu. Kiedyś właśnie tam kupowałam rolety, ale firanki tez mają.

55194 ela78 Kobieta, 40 lat, Bydgoszcz