Zakupy i prezenty

Walentynki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

asia78

asia78

U nas tez bylo fajnie,napilam sie nawet 2 lyki wina a szumialo mi w glowie jakbym wypila litr wodki:sofunny:Antykoncepcja grzecznie spala:) wiec mielismy czas dla siebie

287 asia78 Kobieta, 41 lat, Lublin
Anulka

Anulka

z racji tego, że Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, odświeżam wątek czekając na nowe propozycje prezentów Walentynkowych i pomysłów na spędzenie wspólnie tego miłego wieczoru :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
~malina2717

~malina2717

Uwielbiam spedzac z mężem Walentynki
przygotuje Pyszną kolacje przy swiecach i dobrym winie !!(lampka nie zaszkodzi)
a pozniej kąpiel .... ta atmossfera !!masa swieczek zapachowych .
Nastrojowa muzyka .
:36_3_1:

Ah ta Milosc

Bez względu jednak na to, w jaki sposób będziemy spędzali ten dzień, pamiętajmy, że miłość nie kończy się na Dniu Świętego Walentego. To również wsparcie i pomoc w zmaganiach z dniem codziennym, wszelkimi problemami i przeszkodami. To radość, ale i dzielenie się smutkami. Miłość – uczucie, które warto w sobie pielęgnować i o które należy się troszczyć równie mocno jak o własne zdrowie.

_____███████______███████
___██__♥___███__███____♥__██
__██_____♥___██_██_♥__♥__♥_██
__█__♥__♥__♥__███____♥___♥___█
__█_♥___♥____██_██_♥___♥__♥_█
__██__♥____♥_████____♥____██
___██____♥____███__♥___♥_██
_____██_♥___♥__█_♥___♥__██
______███_♥___♥___♥___███
________██__♥___♥__♥_██
_________██___♥__♥_██
___________██__♥_██
_____________██_██
_______________██

aakuku

aakuku

jak spędzacie walentynki
u mnie pewnie kino
pewnie jakaś kolacja jescze

--

:36_1_78:

2667 aakuku Kobieta, 0 lat
Małgosia

Małgosia

no my oczywście z lekkim opóźnieniem poświętujemy
bo i okrągłą rocznice ślubu przy okazji - spędziemy 3 dni we 2 w Barcelonie.

a w Walentynki - może jak za dawnych czasów pojedziemy na lodowisko :36_1_21::36_1_21::36_1_21:

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa
Viconia

Viconia

Ja dziś dostałam śliczną walentynkę, dzięki temu przypomniałam sobie o tym dniu:) w tamtym roku była romantyczna kolacja, myślę że w tym będzie podobnie. A potem.. zobaczymy:)

1101 viconia Kobieta, 33 lata, Warszawa
SuzyMummy

SuzyMummy

U nas pewnie nic cisza, wszystko tak samo jak w normalny dzień. Bo mój A uważa że to święto jest tylko po to żeby ludzie zbijali kase... komercja.... no cóż... mówi że kupic sobie coś możemy zawsze a miłość to się powinno okazywać zawsze... pffff. Także u mnie walentynki nie istnieja .... ;(

--

845 suzymummy Kobieta, 31 lat, Lefkosia, Cyprus
~Jul

~Jul

My idziemy najpierw na kolacyjkę.. potem "Wieczór dla Zakochanych" w Buffo a potem jeszcze krótki spacer (aczkolwiek nie jest to jakaś wielka niespodzianka dla mojego M bo czasami udaje nam sie spedzić własnie tak czas idąc na coś do buffo... no i nie jest tylko i wyłącznie z powodu walentynek - bo ich jakoś specjalnie nie obchodzimy).