Skocz do zawartości
Forum

Walentynki


agan5

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mój małż nie będzie dyżurował to pojedziemy do Krakowa na kolację do włoskiej knajpki (oboje uwielbiamy włoską kuchnię), pochodzimy po rynku, może zaliczymy jakiś film w kinie (ostatni raz byliśmy jak byłam w ciąży).

Odnośnik do komentarza

a ja jakoś nie mam pomysłu w tym roku, pewnie jak zwykle będzie kolacyjka przy świecach zrobiona przez NAS (walentynkową i rocznicową kolacje zawsze robimy RAZEM), czerwone winko, jakaś miła muzyczka i pogaduchy do późnej nocy, może jakiś film romantyczny (wbrew pozorom mężczyźni też lubią romantyczne filmy-tylko się nie przyznają i czasem łezkę uronią - jest kilka takich tytułów, które rozmiękczyłyby największego twardziela hihi). Zazwyczaj myślałam też o jakimś "romantyczno-erotycznym" akcencie typu pończoszki albo fajna bielizna, albo coś śmiesznego ale do "wykorzystania", ale w tym roku niestety @ mi wypada w walentynki więc nic z tego :-((. nie kupujemy sobie prezentów z tej okazji - ważniejsza dla nas jest bliskość.

kalendarze ze zdjęciem na prezent - zapraszam

Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo podoba się taki pomysł: kolacja inna niż na co dzień (z winem, przy świecach, itd. - wedle indywidualnych upodobań ;)) i prezent, którym jest śliczna koperta. Hehe, to nie wszystko, bo w kopercie są bileciki. Np. 1 bilecik to na masaż, drugi bilecik to zwolnienie od mycia naczyń na tydzień, trzeci bilecik to spełnienie jakiegoś marzenia ;), itd. Można puścić wodze wyobraźni ;)
Po prostu robimy ozdobne karteczki, na których wypisujemy to co wiemy, że naszej drugiej Połówce bardzo by się spodobało. Prezent tani i bardzo fajny, moim zdaniem ;)

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Jeśli mój małż nie będzie dyżurował to pojedziemy do Krakowa na kolację do włoskiej knajpki (oboje uwielbiamy włoską kuchnię), pochodzimy po rynku, może zaliczymy jakiś film w kinie (ostatni raz byliśmy jak byłam w ciąży).

My tez chętnie gdzieś bysmy wyszli, ale z dzieciarnią nie ma kto zostać, więc pewnie będzie kolacja we czwórkę :Szok:

Odnośnik do komentarza

ja zrobiłam juz zakupy w sklepie internetowym ( zresztą kolejny raz- bo strasznie szybko realizuja zamowienia) z fajnymi gadzetami i przy okazji sama skorzystam :Śmiech:
mydełka ze smiesznymi "wkładami", olejki eteryczne i takie tam

http://www.mydlandia.pl/a94/s6-dla-ukochanej-osoby.htm

http://www.mydlandia.pl/a94/p42-Serce-dla-niego-mydlo-dekoracyjne-100-g.htm

polecam kupilam niedano mydelka dla chlopakow z roznymi sniesznymi stworkami- ale mieli radochy w wannie;)

więcej wam nie zdradzę- bo jak M tu zajrzy to nici z niespodzianki

7.02 mamy rocznice slubu także pewnie połączymy te dwie daty i jeśli będziemy mieć kogoś do chłopców to gdzieś nas wyniesie :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...