Zakupy i prezenty

Najlepsze Według Was Książki Dla Dzieci

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Izaa

~Izaa

A może coś dla wybrednych! Kacper niewypał i jego obłędne notatki o detektywistycznych przygodach :) Prosty język, dużo śmiesznych komiksowych obrazków i oczywiście Niedźwiedź polarny jako wspólnik :) Polecam również rodzicom!

~Zuza13

~Zuza13

Zgadzam się w 100% Kacper jest genialny! Czytałam razem z moim synkiem i zakochałam się w niedźwiedziu polarnym :)

Co do innych książek to uwielbiamy Jaśki, Opowieści z Narnii i oczywiście Mikołajka!

~Alusia

~Alusia

"Anielka i wyjazd rodziców" to wspaniała pozycja dla dzieci w sumie w każdym wieku, ale ja czytałam to 6 letniej córci i bardzo się nam podobało. Jeśli chcecie wytłumaczyć dziecku dlaczego czasem rodzice chcą wyjechać/wyjść bez dzieci - ta książka to skarb

~Alina82

~Alina82

Ja ostatnio kupiłam "Szkolne przygody Mikołajka" i moim zdaniem to jest bardzo niedoceniana książka. Ilustracje 3d oczywiście nie podrobią tych oryginalnych, ale bardzo fajnie jest to napisane i dobrze się nadaje do nauki czytania.

~Wstążka

~Wstążka

Mikołajki! Sama pamiętam je z dzieciństwa i nie zgadzam się z przedmówczynią, że "Szkolne przygody Mikołajka" są niedoceniane. Oczywiście, że oryginalny rysunek to oryginalny rysunek, ale animowane ilustracje są o wiele łatwiej przyswajalne dla młodszych czytelników (pięciolatków), do których również adresowana jest ta książka.

Koperfield

Koperfield

Jako ojciec, który ma fioła na punkcie książek polecam serdecznie Mikołajka, klasyka Sempre i Goscinnego. Mikołajek zainteresował nawet moich synów, którzy przekornie nie kwapią się do czytania.

Mimo ich niechęci do czytania, niezawodny jest ,,Koszmarny Karolek". Krótkie opowiadania o iście szatańskim Karolku, który, zupełnie jak moi synowie, do wszystkiego podchodzi ,,na nie" i bez przerwy toczy wojnę z rodzicami. Karolek też daje dużo fajnych pretekstów do rozmawiania z dzieciakami o złym zachowaniu. Warto przy tej lekturze analizować i zmuszać dzieciaki do rozmowy.

,,Magiczne drzewo" Maleszki też jest super. No i Kasdepke...

41548 koperfield Mężczyzna, 32 lata, Płock
Podolska

Podolska

Och, Koszmarny Karolek, choć iście koszmarny mnie bardzo bawi i często zaczytujemy się nim z wnuczkami, którzy Karolka bardzo poważają.
W ich szkole jest królem i słusznie, bo Francesca Simon - autorka, napisała tę ksiązkę tak, że trudno się z nią nie utożsamiać jak jest się małym rozrabiaką. Myślę, że stąd sukces całej serii.

41570 podolska Kobieta, 72 lata, Bielsko Biała
~Amber22

~Amber22

Witam , poszukuję książeczek dla dzieci wydawnictwa AMBER z serii Amberek. Może ktoś by miał do sprzedania jakieś tytuły to bardzo proszę o wiadomość na adre amberek6@gazeta.pl , oferuję dobrą cenę pozdrawiam.