Zakupy i prezenty

Najlepsze Według Was Książki Dla Dzieci

Odpowiedzi znajdują się poniżej

askasam

askasam

Dla 5, 6,7 i więcej latków polecam książki Holly Webb.
Bohaterem każdej z książek jest mały kotek lub psiak i zazwyczaj dziewczynka- świeżo upieczona właścicielka.
Książki nie są długie,mają krótkie rozdziały opatrzone ilustracjami a z okładki zazwyczaj spogląda strasznie smutny z jakiegoś powodu zwierzak.Książki mówią o tym jaką odpowiedzialnością jest opieka nad zwierzakiem i jak niektórzy nie potrafią jej sprostać ale także o tym jak wielką frajdą jest wierny,kochający pies czy kot.
Polecam "Biedną,małą Lunę","samotne święta Oskara","Smyka uprowadzone szczeniaka","Ktoś ukradł Prążka".

--

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

7760 askasam Kobieta, 45 lat, Bliski Wschód:)
Margeritka

Margeritka

dla dwulatków polecam rymowanki, jak "Pchła Szachrajka" - mojemu dziecku musiałam czytać kilka razy dziennie

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Jagoda19

Jagoda19

Książki dla dzieci to temat rzeka :) ja do dziś uwielbiam "Muminki", "Dzieci z Bullerbyn", będę je czytała mojemu synkowi. Na rynku jest bardzo duży wybór ładnie wydanych książeczek dla najmłodszych.

--

Kto czyta nie bł

36168 jagoda19 Kobieta, 25 lat, Opole
~Bogusia

~Bogusia

Najlepsza książka dla chłopca 3 latka to Król Lew. Sprawdzone na 3 osobnikach :) Oprócz codziennego czytania już od m-cy, postaci z bajki wkradły nam się do wielu zabaw i gier codziennych. Polecam.

~ludilo

~ludilo

ojej - książki dla dzieci to jeden z moich ulubionych tematów :) Cieszę się niezmiernie, że moja ćorka (5 lat) je lubi. Czytamy co wieczór. Wcześniej kupowałam książki - trochę po znajomości z zaprzyjaźnionego źródła: Wydawnictwo dla dzieci MD. Córka bardzo lubi serię Miko. Teraz najczęściej idziemy razem do biblioteki publicznej i razem wybieramy coś do poczytania.

~czama

~czama

Ja polecam Jaśki-repeta czyli druga część przygód sześciu urwisów o imieniu Jan!:) a Ci, którzy jeszcze mają zaległości koniecznie powinni sięgnąć po pierwszą część Jaśków!
Książka raczej bez ograniczeń wiekowych. Dzieciaki znajdą coś dla siebie, a i rodzice nie będą się nudzić :)

image

~hanka_w

~hanka_w

Jaśki. Repeta, Kacper Niewypał, Czarnoksiężnik z Krainy Oz...