Zakupy i prezenty

Wózek nowy czy używany?

o-mad.ko

o-mad.ko

Mam możliwość odkupić używany wózek 2w1, tylko problem w tym, że kolor nie bardzo mi odpowiada. Nowy jest o 30% droższy, ale miałabym gwarancję, itp. To nasze pierwsze dziecko, staram się rozsądnie podejść do tematu, ale w sumie taki nowy wózek, zostałby w rodzinie, dla kolejnych dzieci. Myślę o skórkowym viva life . Jak u Was było z tymi zakupami?

• wozek-nowy-czy-uzywany_70513.jpg
60799 o-mad-ko Kobieta, 35 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wywijaska

Wywijaska

Masz rację, że jeśli planujesz wózek zostawić dla kolejnego dziecka, to może warto kupić nowy, bo posłuży Wam dłużej, tym bardziej, że gwarancja też jest ważna. Ja kupowałam nowy, bo rodziłam pierwsze dziecko i też uważałam, że nie będę go sprzedawać, tylko zostawię dla kolejnego dziecka, ale mam koleżankę, która rodząc trzecie dziecko, kupiła używany, bo nie planowała już więcej dzieci i ten jej wystarczył w zupełności. Pewnie z resztą go komuś odda lub dalej odsprzeda

44477 wywijaska Kobieta, 37 lat, wielkopolska
o-mad.ko

o-mad.ko

Śledzę grupę producenta na fb i właśnie mi się wyświetliło, że można wygrać wózek. Co prawda, nie ten model co chciałam, ale jak za darmo, to biorę każdy.;-)))zaraz wysyłam zgłoszenie;-) może trochę szczęścia od Mikołaja dostanę.

60799 o-mad-ko Kobieta, 35 lat, Wrocław
Aanya_86

Aanya_86

Jak wybierałam wózek dla dziecka cena używanego nie różniła się znacząco od tego nowego. Różnica to niekiedy 200zł między nowym a używanym, a na nowy dostajemy gwarancje i w razie jakichkolwiek problemów możemy skorzystać z serwisu. Nasz wózek zakupiliśmy w promocyjnej cenie na www.bobobaski.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wózek okazał się strzałem w dziesiątkę.

Pozdrawiam

62402 aanya-86 Kobieta, 39 lat, Gorzów Wielkopolski
~MiaS

~MiaS

Czasem warto trochę dopłacić i mieć coś lepszego. Ja akurat wózek kupowałam nowy- wiadomo nie oznacza to, że musi on być od razu za miliony. Jest wiele firm, które oferuję świetne wózki w przystępnych cenach. Ja np. zdecydowałam się [reklama usunięta] i jestem z niego bardzo zadowolona. Wózek jest solidny, wygodny i bezpieczny i wiem, że posłuży mi jeszcze przy drugim dziecku;)

~Martuchha

~Martuchha

Moim zdaniem nowy:) Nasz pierwszy maluch pojawi się jesienią i chciałabym żeby miał wszystko najlepsze i dlatego my na pewno kupimy nowy wózek

~Olga87

~Olga87

My nie mamy po kim dostać "spadku" więc też kupujemy nowy, bo na pewno nie kupię używanego z nieznanego źródła. Zastanawiam się mocno nad Anexem właśnie, tylko jeszcze nie zdecydowałam który model.

~weronikca

~weronikca

my mamy sport i jest świetny. lekki, wygodny i bardzo dobrze się go prowadzi. Spacer z nim to przyjemność, a krawężniki niestraszne

~Kasia123dd

~Kasia123dd

~Olga87
My nie mamy po kim dostać "spadku" więc też kupujemy nowy, bo na pewno nie kupię używanego z nieznanego źródła. Zastanawiam się mocno nad Anexem właśnie, tylko jeszcze nie zdecydowałam który model.

Fajny jest teraz ten model discovery, też się nad nim zastanawiam :)

~orzeszekk

~orzeszekk

anex - porządna firma, dla mnie maja bardzo dobrej jakosci wozki, a cena nie zwala z nóg