Zakupy i prezenty

Biżuteria - jaka marka?

HighIT

HighIT

Jak w temacie. Szukam biżuterii dla mamy na 25 rocznicę ślubu. I oto rodzi się pytanie. Jeśli biżuteria to jakiej marki? Apart, Beller, Kruk? Co polecacie?

54196 highit Kobieta, 34 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

tomek9

tomek9

Ważne, by było ładne i się podobało. Przejdź się po sklepach i na pewno coś znajdziesz...

54409 tomek9 Mężczyzna, 30 lat, Warszawa
~holly393

~holly393

Nie polecam markowej biżuterii!!!! Na biżuterii etykietki widac nie bedzie, ale te większe firmy narzucaja bardzo wysokie marże na swoje produkty. O wiele lepiej i taniej będzie kupić biżuterię w mniejszych sklepach biżuteryjnych (szczególnie tych internetowych).

driverka

driverka

Jeżeli chodzi o biżuterię to uważam, ze nie jest ważna firma a wykonanie i wygląd ;) W oczy rzuca się to jak dana błyskotka wygląda a nie jaką ma metkę ;) Ostatnio przy szukaniu prezentu dla przyjaciółki trafiłam na sklep internetowy [reklama usunięta] i jestem nim oczarowana ! mają na prawdę piękną biżuterię i w dodatku cenowo również wychodzi bardzo fajnie ;) Ja zdecydowałam się na łańcuszek z imieniem, bo jest to bardzo personalne a w dodatku ślicznie wygląda ;)

61363 driverka Kobieta, 31 lat, kraków
~miki789

~miki789

Ja żonie kupiłem kolczyki pod choinkę w sklepie internetowym Anka Biżuteria. Żona nie lubi żułtego złota więc mam trochę łatwiej jeśli chodzi o kaskę bo srebro tańsze ;)

~magda222

~magda222

Dla mnie to najlepsza zawsze jest jakaś biżuteria. Wybrałam sobie pod choinkę żeby mąż miał łatwiej kolczyki ze sklepu internetowego Anka Biżuteria mają tam bardzo dużo różnych wzorów