Zakupy i prezenty

Biżuteria - jaka marka?

HighIT

HighIT

Jak w temacie. Szukam biżuterii dla mamy na 25 rocznicę ślubu. I oto rodzi się pytanie. Jeśli biżuteria to jakiej marki? Apart, Beller, Kruk? Co polecacie?

54196 highit Kobieta, 34 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

tomek9

tomek9

Ważne, by było ładne i się podobało. Przejdź się po sklepach i na pewno coś znajdziesz...

54409 tomek9 Mężczyzna, 30 lat, Warszawa
~holly393

~holly393

Nie polecam markowej biżuterii!!!! Na biżuterii etykietki widac nie bedzie, ale te większe firmy narzucaja bardzo wysokie marże na swoje produkty. O wiele lepiej i taniej będzie kupić biżuterię w mniejszych sklepach biżuteryjnych (szczególnie tych internetowych).

driverka

driverka

Jeżeli chodzi o biżuterię to uważam, ze nie jest ważna firma a wykonanie i wygląd ;) W oczy rzuca się to jak dana błyskotka wygląda a nie jaką ma metkę ;) Ostatnio przy szukaniu prezentu dla przyjaciółki trafiłam na sklep internetowy [reklama usunięta] i jestem nim oczarowana ! mają na prawdę piękną biżuterię i w dodatku cenowo również wychodzi bardzo fajnie ;) Ja zdecydowałam się na łańcuszek z imieniem, bo jest to bardzo personalne a w dodatku ślicznie wygląda ;)

61363 driverka Kobieta, 31 lat, kraków
PaniPaula

PaniPaula

Teraz w modzie jest delikatna biżuteria, celebrytki, delikatne kolczyki. Moja mama jest zawsze zachwycona tego typu prezentem. Szczególnie ważne są dla niej naszyjniki, ponieważ ma kompleks na punkcie blizny po usunięciu tarczycy. Operacja była 30 lat temu i blizny już nie widać, ale wciąż najbardziej lubi nosić coś pod szyją.

62847 panipaula Kobieta, 28 lat, Mogilno
Meegi

Meegi

Raczej rzadko noszę biżuterię, ale jeśli już to kupuję w Aparcie (mam od nich obrączki) albo w Kruku. To takie sklepy, którym jednak możesz zaufać, są długo na rynku i mają spory wybór. Dodatkowo często znajdziesz u nich promocje, które są naprawdę bardzo korzystne. Zwłaszcza przy takich świętach jak Dzień Kobiet, Dzień Matki itd.

62624 meegi Kobieta, 32 lata, Bydgoszcz
Nela33

Nela33

Nie mam biżuterii z Apartu, choć słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat tej firmy. Większość biżuterii mam z W.Kruka i śmiało mogę go polecić.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
Dziubala

Dziubala

A ja w ogóle nie zwracam uwagi na markę biżuterii. Kupuję to co mi się szczególnie podoba ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków