Skocz do zawartości
Forum

Prezent na 50-te urodziny!!!


Rekomendowane odpowiedzi

~nokina
pytanie czy jest solidne i wytrzymałe żeby nie rozpadło się po tygodniu
Jak kupujesz takie coś na wyprzedażach w supermarkecie, no to może dużo nie przetrwać, ale jak kupujesz porządnych produkt, to nie rozpadnie ci się. To tak jak z każdym innym narzędziem.

Odnośnik do komentarza

Jestem mistrzem prezentowym! Moja mama w tym roku kończyła 50tkę, chociaż według niej 28. Kupiłyśmy jej z siostrą sesję zdjęciową. Było tak uroczo i wzruszająco. To było dodatkowo szczególne, że w czerwcu ja, a we wrześniu moja siostra bierzemy śluby! Także to były takie ostatnie zdjęcia mamy z córeczkami. Najfajniejsze zdjęcie wydrukowałyśmy mamie w wielkim formacie i wstawiłyśmy w antyramę:)

Odnośnik do komentarza
Gość tosiamarzenia

Agatat
Jestem mistrzem prezentowym! Moja mama w tym roku kończyła 50tkę, chociaż według niej 28. Kupiłyśmy jej z siostrą sesję zdjęciową. Było tak uroczo i wzruszająco. To było dodatkowo szczególne, że w czerwcu ja, a we wrześniu moja siostra bierzemy śluby! Także to były takie ostatnie zdjęcia mamy z córeczkami. Najfajniejsze zdjęcie wydrukowałyśmy mamie w wielkim formacie i wstawiłyśmy w antyramę:)

Prezent bardzo fajny. Coś takiego kupiliśmy mamie z rodzeństwem ( złożyliśmy się) w tym roku na dzien mamy. Wybraliśmy najładniejsze wspólne zdjęcia i wstawiliśmy je do cyfrowej ramki. Dzięki temu się zmieniają. Mama sama by sobie tego raczej nie kupiła.
Odnośnik do komentarza

Agatat
Jestem mistrzem prezentowym! Moja mama w tym roku kończyła 50tkę, chociaż według niej 28. Kupiłyśmy jej z siostrą sesję zdjęciową. Było tak uroczo i wzruszająco. To było dodatkowo szczególne, że w czerwcu ja, a we wrześniu moja siostra bierzemy śluby! Także to były takie ostatnie zdjęcia mamy z córeczkami. Najfajniejsze zdjęcie wydrukowałyśmy mamie w wielkim formacie i wstawiłyśmy w antyramę:)

Bardzo fajny pomysł na prezent. Myślę, że mama byla zadowolona i to jest najważniejsze. Niestety w przypadku mojej mamy odpada ponieważ mama nie przepada robienia zdjęć oraz źle się wtedy czuje. Nigdy nie byla fotogeczniczną osoba i jeśli chcę jej zrobić zdjęcie to muszę to robić z zaskoczenia ponieważ kryje się i zasłania.

W tym roku zamówiłam dla niej prezent w postaci kolarzu ze zdjęć na płótnie
[reklama usunięta]

Znalazły się na nim zdjecia wnuków. Mama była bardzo szczęśliwa.

Odnośnik do komentarza

Kochana to są dwie najbliższe kobiety w Twoim życiu, no jeszcze jeśli masz córki to należałoby je dodać do listy. No, ale do rzeczy. Ja bym jednej i drugiej kupiła braster. Będą mogły regularnie i same dbać o swoje piersi. Ty będziesz spokojniejsza, że dajesz im dużą szansę na uchronienie się przed rakiem, a już na pewno na szybkie jego wykrycie, a tym sposobem stu procentowe wyleczenie. To jest sprzęt do samobadania piersi jest bardzo łatwy w obsłudze, one szybko się go nauczą a Ty będziesz spokojna o ich zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...