Skocz do zawartości
Forum

Pomysły na 40-stkę dla męża


Rekomendowane odpowiedzi

Może ma jakieś takie marzenie z dzieciństwa którego nie zrealizował do tej pory. Teraz są firmy które zajmują się takimi "ekstremalnymi" zadaniami.
Spa to supper sprawa ale ja bym do tego dodała coś z adrenaliną może przejażdżka super sportowym samochodem (jeśli lubi oczywiście) albo lot balonem, helikopterem Ty znasz swojego męża najlepiej to z pewnością podarujesz mu super niezapomniany podarunek.

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

A może po prostu profesjonalna sesja zdjęciowa dla całej rodzinki? Ja zafundowałam taką swojemu mężowi i wyszło ekstra. Do tego można oczywiście coś dokupić. Warto jednak wcześniej wypytać fotografa o wizję. Ja miałam szczęście, że trafiłam na panią Dominikę z [reklama usunięta], bo miała głowę pełną pomysłów i dzięki niej mamy pamiątkę pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza

~IgaIga
A może po prostu profesjonalna sesja zdjęciowa dla całej rodzinki? Ja zafundowałam taką swojemu mężowi i wyszło ekstra. Do tego można oczywiście coś dokupić. Warto jednak wcześniej wypytać fotografa o wizję. Ja miałam szczęście, że trafiłam na panią Dominikę z [reklama usunięta], bo miała głowę pełną pomysłów i dzięki niej mamy pamiątkę pierwsza klasa!

Bardzo mi się podoba pomysł z sesją fotograficzną. Myślę też o czymś niekonwencjonalnym tak jak dziewczyny pisaly. Skok na bungee odpada - za bardzo bym się o męża bała. Myślę też o paintballu albo [reklama usunięta .MAcie jakieś doświadczenia z escape roomami? Polecono mi ten co podlinkowałam, ale nie znam się zupełnie. Może jakiś inny, ale fajnie właśnie w klimatach lat dwudziestych (mąż lubi Krajewskiego). Aha ja szukam na 30-ste urodziny prezentu, ale to chyba nie robu różnicy, nie chce nastepnego wątku zakładać.

Odnośnik do komentarza

U mnie niedługo podobna okazja. Z tym,że mąż nie kończy 40 lat, ale kończy lat 30. Chcialabym mu sprezentować coś naprawde porządnego z uwagi na to,że on nigdy na mnie nie oszczedza i zawsze daje mi świetne prezenty.
Zastanawiam sie nad zegarkiem Spodobała mi się ta Adriatica:
[reklama usunięta]

Co o nim sądzicie? Aktualnie nosi sportowy Casio , ale chciałabym aby miał coś do garnituru...

Odnośnik do komentarza
Gość rudadagusia1

A może jakieś dobry [reklama usunięta]? Ostatnio widziałam, że we wszystkich drogeriach jest ich zatrzęsienie. Myśle, że na 40-stkę przydałyby mu się jakiś komplet z dobrymi i trwałymi perfumami jakiejś znanej marki, np. Dolce&Gabbana czy Calvin Klein. W końcu każdy atrakcyjny i pewny siebie mężczyzna musi przynajmniej mieć jeden zapach w swojej kosmetyczce;)

Odnośnik do komentarza
Gość Somiste

Hejka. Mam podobna sytuację. Mianowicie zastanawiam się nad prezentem dla mężą 🙂 Biorę pod uwage kupienie bluzy [reklama usunięta].

Chciałabym mu sprezentować coś praktycznego bo wiem że tak naprawdę takie prezenty mu się najbardziej przydają i podobają. Co o niej sądzicie?

Ewentualnie doradzicie coś innego w okolicach 100 zł? Dodam,ze raczej nie jestem w stanie pozwolić sobie na coś drozszego. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Z roku na rok coraz gorzej mi wymyślić jakikolwiek prezent dla męża.. W zeszłym roku sprezentowałam mu voucher na lot w tunelu aerodynamicznym w Wielkopolsce cieszył się jak małe dziecko :P Do tegorocznych urodzin zostały tylko dwa tygodnie, ale mam nadzieję że wpadnie mi jakiś ciekawy pomysł do głowy ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja bym się ucieszyła z olejków eterycznych 😄 Może jakiejś mieszanki, zestawu... Sama mężowi sprezentowałam i wkręcił się jak ja [reklama usunięta]. Polecam. Bardzo fajny pomysł na prezent według mnie, coś innego! 🙂 Warto 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może turboprezent, jeśli lubi samochody.
Jeśli na prawo jazdy może sam prowadzić, jeśli nie to przejażdżka po torze.
Ja kilka lat temu dostałam przejażdżkę Nissanem GT-R i bardzo mi się podobało
Możesz również zastanowić się nad kupnem ksiązki [Usunięta reklama].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...