Zakupy i prezenty

Ubrania dla dziecka - kto kupuje?

Ulla

Ulla

Czy pozwalacie obkupować wasze dzieciaki przez inne osoby aniżeli wy sami? Może dziadki wam wspomagają a może jakieś wujostwo. Bo jak wiadomo wydatki na ubranie są wysokie.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bettyy

Bettyy

oczywiście pozwalam Ja mało co kupuję ubrania dla dzieci bo dostaję na szczęście Jakby mi przyszło kupować ciuchy dla dziecka to ciężko by było :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

26961 bettyy Kobieta, 34 lata, daleko tak daleko ,daleko tak
Margeritka

Margeritka

Ula mnie czasem wspomagają obie mamy, teściowa kupiła Oli dwie fajne czapki takie na lato, uważam, ze super, za obie zapłaciła 50zł, to moim zdaniem dużo, ale czapki sa drogie, Ola dostała też od niej takie spodnie na deszcz, fajna sprawa i czasem są to rzeczy nowe, a czasem obie mamy mi coś znajdą w lumpkach:) np. mama dwa lata temu kupiła kurtkę dla Oli za 8 zł i Ola w niej chodziła a teraz Emi:) to jeden z najlepszych zakupów w ciuchlandzie:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
~PokojzZabawkami_pl

~PokojzZabawkami_pl

U nas nie ma podziału,w zasadzie każda rzecz dla dziecka może okazać sie przydatna,czy to zabawka,ubranka czy też inne artykuły. Kupujemy zarówno my jako rodzice oraz dosyć często dziadkowie:)

~werronka

~werronka

To nie stanowi dla mnie problemu. Ważne, żeby każdy był zadowolony :) Są różne opcje żeby trochę oszczędzić, można zawsze na odkupuj.pl taniusie ciuszki kupować

~Lidka84

~Lidka84

Ja uwielbiam sprawiać swoim dziewczynkom radość, dlatego też co jakiś czas kupuje im sukienki i inne przebrania na http://czasnazabawe.com. One czują się w takich kreacjach jak małe księżniczki i doskonale się bawią, a ja mam chwilę dla siebie:).

~Klara123

~Klara123

Kupuję bardzo dużo ubranek, po pierwsze dlatego że lubię jak moja mała jest bardzo ładnie ubrana, wole jej kupować niż sobie, a po drugie, jest małą łobuziarą i szybko niszczy rzeczy. Na szczęście kupuję je na allinside.pl i są tam ładne i tanie rzeczy

~iamkhaleesi

~iamkhaleesi

Ja też sporo kupuję - czasem stacjonarnie, czasami w necie. Zawsze natomiast patrzę na jakość, nie kupuję żeby kupować, bo co z tego,że sukienka jest nawet ładna, jak mała podrze ją w jeden dzień? W necie ciężej to sprawdzić, więc mam tylko sprawdzone sklepy, jak Kolalik, gdzie ciuchy są naprawdę świetnej jakości.

~Tasmanka

~Tasmanka

ja tez lubię kolalik ze względu na nadzwyczajną trwałość fasonu i koloru, a każdy kto ma w domy ruchliwą dwulatkę, która jest na etapie miłość do kałuż to doceni :)

~Teresa29

~Teresa29

Ja kupuję sama ubrania dla dzieci, bo liczy się dla mnie to żeby były nie tylko ładne, ale przede wszystkim wygodne. Najczęściej robię większe zakupy na portalu zakupowym yosh http://yosh.pl/, ponieważ mogę tam sobie porównać odzież z różnych sklepów. Moimi ulubionymi markami tam dostępnymi są Petit Louie, Chicco i Happy Girls. Wszystko w ślicznych kolorach i dobrej jakości.