Zakupy i prezenty

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

igala

igala

Hej
kakama sprawdź czy zaworek jest dobrze zakręcony, u mnie aplikacja nienapompowanego tez kończyła się klęską , nałóż tez dużo żelu.
U mnie 4 dni do terminu, ciągle 1 cm rozwarcia. Na dzisiejszej wizycie lekarz zrobił mi masaż szyjki macicy i po tym odczuwam delikatne skurcze ( w poprzedniej ciąży po takim masażu w dzień wylądowałam na porodówce o 23.00 , ale wtedy podczas masażu miałam 3 cm rozwarcia)
mój obecny wynik z balonikiem to 29,5 cm.
pozdrawiam

64459 igala Kobieta, 30 lat, pultusk
~Cattheriine

~Cattheriine

~Kredddka
Cattheriine GRATULACJE!!!! Kolejne wspaniale wiesci :) cos najcenniejszego :) w chwili wytchnienia daj znac jak tym razem oceniasz szpital i personel :)

Dziękujemy:)
Poród, opieka, położne super:) od izby przyjęć aż po poród personel bardzo miły. Położna nawet torbę zawiozła na salę. Uściskała po wszystkim. :)
Ale warunki salowe się pogorszyły. Kiedyś były dwuosobowe sale teraz są trzy łóżka. Jest bardzo ciasno i duszno, gorąco. Współczuję rodzącym w ciepłe dni. Bardzo przestrzegają zasad odwiedzin. Na sali może przebywać jedna osoba odwiedzająca. Odwiedziny są od 14 do 20. w tygodniu. Ale to akurat dobrze. Położenie chodzą dwa trzy razy za dzień i pytają czy coś trzeba. Menu też nie jest do wyboru już. Ale za to jest jedzenia na tyle że nie trzeba mieć nic swojego. Tylko woda, sporo wody. To chyba wszystko. Życzę szybkiego rozwiązania i zdrowia dla Was.
Jutro wychodzę do domu.:)

~Kakama

~Kakama

~Cattheriine gratulacje :))

Wreszcie po 4 dniach udało mi się włożyć balon i nawet trochę go w sobie potrzymałam huraaa :D Wydaje mi się, że jednak coś jest z nim nie tak bo nawet jak go wypompuje całkiem i zakręce zaworek najmocniej jak potrafię to i tak pomału zaczyna się sam pompować.
Po aplikacji i pompowaniu w środku czułam lekkie parcie na odbyt, też tak macie? Ostatecznie jednak "urodziłam" 18 cm, więc wydaje mi się, że w trakcie też powietrze uleciało. Muszę spróbować wymienić ten balonik bo coś mi się wydaje, że jest jednak jest z nim coś nie tak.

igala

igala

Kakama dla świętego spokoju i wygody lepiej to wymienić. Dojdziesz do wprawy zobaczysz :) U mnie dziś już 31.5 cm

~Kakama

~Kakama

~igala wow też bym chciała osiągnąć takie efekty :D nie wiem czy mi będzie dane bo wczoraj lekarz mi powiedział, że szyjka ma 1 cm i mogę nawet w przeciągu tygodnia urodzić a tu 37 tc :/ Muszę ćwiczyć ile się da :D

igala

igala

KakamA w takim razie bierz się do roboty ;) ja mam dobre 2'cm i dziś już jadę na oddział, ostatecznie z balonem 32 cm. Maja mi podać oxytocyne. Powinnam dziś urodzić bo kroplowka zawsze na mnie dobrze działała. Dam znać po porodzie jak poszło

igala

igala

Hej 17 mają urodziłam o 14.35 dziewczynkę 4200'' i 57 cm.poród siłami natury. Krocze lekko otarte tylko:) później podam obwód główki .

~Angie9669

~Angie9669

Wow igala to świetna wiadomość! Taka duża dziewczynka i bez szwanku gratulacje :)

~Kakama

~Kakama

~igala gratulacje :)
Chciałam wymienić balonik, ale niestety już nie mają na ten moment, więc zostaje mi korzystać z tego. W sumie to trochę się zniechęcam bo pompuję dość sporo co chwilę dopompowuję więcej (czuję lekki dyskomfort) a i tak po wypchnięciu okazuje się, że jest 18 cm. Wypchnięcie nie sprawia mi żadnych trudności. Już sama nie wiem czy dla pewności przed samym wypchnieciem nie podpompować jeszcze troszeczkę, żeby jednak zwiększyć obwód, ale nie wiem czy to coś da i czy i tak powietrze na samym końcu nie wyleci :(