Zakupy i prezenty

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Cattheriine

~Cattheriine

~Kredddka
Kryzysy się pojawiają to normalne. Centymetr robiłam co dwa, trzy dni. Starałam się ćwiczyć o różnych porach dnia. Ważne by nie przerywać ćwiczeń bo dzięki nim rozciągamy mięśnie. Też zastanawiałam się czemu dzisiaj mi nie idzie. Czy może dlatego że się nie wyspałam, albo za mało sprzątałam w domu i nie rozgrzalam się ;) ale następnego dnia było już lepiej. Najpierw 3 mm, potem 0,5 cm i 1 cm. Każdy mm się liczyl.
Dopiero tutaj od Was na forum dowiedziałam się o wiesiołku i herbacie z liści malin. Od wczoraj biorę wiesiołek w kapsułkach. :) Dzisiaj odszedł mi czop śluzowy. Jutro mam kontrolę u lekarza. Niestety jeszcze nie wybrałam szpitala, w pierwszej ciąży było Zabrze teraz może Mysłowice lub Jaworzno. Takie to myśli tuż przed. :)

~Kredddka

~Kredddka

Wiec dzis na pewno będzie chociaz kawalek lepiej!! Mocno w to wierze :) trzymajcie kciuki!
Co powiesz o Zabrzu Cattheriine? Masz pozytywne doswiadczenia? Ja bylam tam pare dni na patologii i zle nie bylo, wiec pewnie wybierzemy Zabrze... mam 10-15 min do szpitala i to tez mnie przekonuje...

~Kredddka

~Kredddka

Czop odszedl, rozwiazanie zbliza sie wielkimi krokami... kurcze! Stresik jest?

~Cattheriine

~Cattheriine

Stres jest dużo większy teraz niż przed dwoma laty przed pierwszym porodem. :) Po prostu wiem co mnie czeka. Teraz przytyłam już 20 kg... wcześniej 12 kg. Zajadam się słodyczami. Nawet przed ćwiczeniami z Aniballem najpierw muszę się najeść a potem dopiero ćwiczę. :D
Zabrze jest w porządku. Mialam wykupioną prywatna opiekę, rodziłam w wodzie. Jedynie co było nie fajne to izba przyjęć, papierologia, a mnie wody odchodziły na korytarzu przed izbą przyjęć :) ale warunki na salach bardzo dobre, czysto, dla mnie dużym udogodnieniem było łóżko automatycznie sterowane na pilot (góra-dol), i łazienka w pokoju, jedzienie dobre. Opieka laktacyjna słaba. Warto zabrać do szpitala swój laktator. Czuję bóle brzucha, czuję, że to już blisko. :) Źle sypiam, budzę się wcześnie rano, piekę chleb ;)

~Kredddka

~Kredddka

Trzymam kciuki za dobry moment, duzo duzo sily zycze i malo bolu. Porod w wodzie to marzenie :) moze tym razem mi sie uda. Kurcze, mam wrazenie, ze wszedzie na porodowkach ta papierologia to jakies skaranie.

Mialyscie racje dziewczyny! Lekko nie bylo ale udalo mi sie wczoraj zrobic 30 cm! W koncu :) Mialam tez wizyte u gin i doktorek bardzo zachwala cwiczenia z balonikiem. Rozwarcie juz jest. Nie duze, bo raptem na palec, ale jeszcze 3 tyg do terminu, a ja nie czuje sie jakas przygotowana... Na USG poki co niepelne 3 kg i glowka troche ponad 32 cm.
Oczywiscie bardzo czekamy na malenstwo... ale dobrze po prostu przytulic mojego wspanialego starszaka i zapomniec na chwile ile jeszcze do zrobienia w domu, itp :) :)

~Angie9669

~Angie9669

Dziewczynki cwiczcie cwiczcie sprawdziłam właśnie w karcie moja malutka Zuzia miała obwód główki 35 cm :o a ja doszłam do 31 i zero szwów i zadrapan nic więc kobietki warto :)

~Kredddka

~Kredddka

Taką dużą główkę urodzić i to jeszcze bez obrażeń to naprawdę coś. Jesteś dzielna Angie9669!

U mnie dziś 31, po bardzo aktywnym dniu i cieplej kapieli. Ale bylo to troche bolesne i nie czułam nad tym kontroli dlatego jutro planuję nie zwiększać obwodu.

Kto jeszcze ćwiczy? :)

~Cattheriine

~Cattheriine

3 cm rozwarcia. Ćwiczę nadal ale już nie na siłę tylko tak dla przypomnienia utrzymuję pewne 32-33 cm. W sobotę jadę na ktg do Zabrza i coś czuję że tam zostanę. ;)

~Kredddka

~Kredddka

Powodzenia Cattheriine!!! :) oby wszystko bylo tak jak sobie wymarzysz :)

igala

igala

Hej dziewczyny , 7 dni do terminu, 1 cm rozwarcia , szyjka lekko skrócona, z balonem 28 cm . Dziś zaczął odchodzić powoli cZop sluzowy zabarwiony krwią.

64459 igala Kobieta, 30 lat, pultusk