Zakupy i prezenty

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lida lida

~Lida lida

Też właśnie wyczytałam że aplikują pondwoe dziennie dopochwowo w kapsułkach ale wolę pic...a herbata z liści malin wywołuje poród - ,tak przynajmniej w szkole rodzenia mówiły i żeby na laktację dużo soku jabłkowego lub kompotu pić już pod koniec ciąży i wtrakcie karmienia

~Assija

~Assija

A powiedz mi Ty do tego balonika używasz jakiegoś lubrykantu? Bo ja nie wiem za bardzo co mam sobie kupić do tego

~Kasiia

~Kasiia

Jeśli chodzi o lubrykant to bezwzględnie tylko na bazie wody jak z resztą wskazuje producent. Ja sobie zakupiłam oryginalny z Aniballa http://balonikaniball.pl/product-pol-8584-Anigel-Zel-intymny-do-stosowania-z-sylikonowym-balonikiem-Aniball-100-ml.html , absolutnie żadne durexy czy inne, warto zakupić ze dwie małe tubki, schodzi dość szybko, bo trzeba smarować przed każdym włożeniem, choć dostawa i tak jest darmowa, więc zawsze można dokupić. Używam bez prezerwatyw

~Assija

~Assija

To ja go musze zakupić dzięki :) czytałam na forum ze niektóre dziewczyny stosują mucovagin z apteki... Teraz sie zastanawiam co szybciej kupie czy jednak dostawa. Wolałabym ten oryginalny co Ty masz

~Kasiia

~Kasiia

Nie słyszałam o Mucovaginie, ale widze po cenie, ze raczej to bedzie droga przyjemność, bo jak wspominałam ja smaruje przed każdą aplikacją, więc troche tego zejdzie. Zobaczysz sama z resztą ile potrzebujesz. Po drugie żel z Aniballa jest do tego wlasnie dedykowany. Zrobisz oczywiście jak uważasz :) ja na przesyłkę czekałam 2 dni- zamówiłam późnym wieczorem i za dwa dni mialam już w paczkomacie. Warto dobrze poczytać też samą ulotkę z Aniballa przed pierwszym razem :) i to co moge na dziś powiedzieć to: nic na siłę, pierwszy dzień jest najgorszy i nie wyobrażałam sobie że da się bez parcia, ale po niecałym tygodniu wiem ze sie da zrobić to siłą spokoju i dzięki właśnie maksymalnemu poluzowaniu mięśni a nie siłą.

~Assija

~Assija

Dzięki :) zamówiłam go, pewnie bedzie w piątek bo w czwartek Boże Ciało.
Zacznę o dwa dni pózniej w takim razie, ale dobrze ze sie zapytałam bo jeszcze bym sie bez tego lubrykantu zniechęciła dodatkowo

~Lida Lida

~Lida Lida

Ja używam feminum , w szkole polecają wazelinę z której korzystają koleżanki i bardziej im odpowiada . Dzisiaj 10 dzień ćwiczeń . Mi wystarczy ze nałożę raz żelu na 15 min ale czasem ćwiczę dłużej więc troszkę dokładam .

~Lida Lida

~Lida Lida

Wyciągam 21cm ale samoczynnie nie wyochne nawet balonika bez powietrza więc chociaż się rozciągam...może mi się uda pod koniec . U mnie idzie to bardzo wolno dlatego ćwiczę już 2razy dziennie . Powodzonka !!

~Lida Lida

~Lida Lida

Ps . Koleżanka po tygodniu zrobiła 30cm !!!urodziła 3parciami , położne mówią że cała robota dzięki balonikowi i pięknie się rozciągnęła . Zazdroszczę...

~Assija

~Assija

W ciągu tygodnia 30 cm? Przecież ten balonik jest wtedy już ogromny, może ćwiczyła częściej niż raz dziennie ... w każdym razie ja też zazdroszczę.
a ta koleżanka dała radę go wypychać czy też wyciągała?