Zakupy i prezenty

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Lida Lida

~Lida Lida

Koleżanka miała pod koniec straszne bóle to spala w nim całą noc ! Przy porodzie też miała ale poród straszny więc pod koniec już nie kumala nic i mąż jej operował sprzętem

~Lida Lida

~Lida Lida

Nie wolno tylko przejść szybko przy porodzie na program b i większa moc a jak za słaby to nie wolno też na c ponieważ mięśnie się przyzwyczajają i wtedy kiedy bardzo będzie bolało to nie pomoże

~Lida Lida

~Lida Lida

Moc należy zwiększać wraz z rozwarciem ale to najgorsze trzymac na koniec !!! Jak pisze dłuższą wiadomość to mi ucina dlatego piszę kilka

~Lida Lida

~Lida Lida

Pamiętajcie tylko że tensa wypożyczają na 5 tygodni ! A żeby go dostać trzeba zadzwonic prędzej i podać termin porodu ale tak...żeby przysłali go na 36 tydzień !!bo porod może być prędzej lub później .wiem że można jeszcze zadzwonić i przelduzyc poniżej wypożyczenie

~Assija

~Assija

A trzeba cos sobie dokupić do tego tens na własną rękę ( tak jak musiałam dokupić prezerwatywy specjalne do wypożyczonego aniballa)? Ja tez jeszcze pracuje, ale juz tylko do końca maja i powoli zaczyna mi dokuczać kręgosłup :( i kolana niestety, ale to na pewno od przyrostu wagi w górnej partii ciała ... Ech :/

~Lida Lida

~Lida Lida

Wszystko jest w zestawie . ja dokupiłam tylko dodatkowy zestaw plastrów żeby mieć nowy na poród a ten który używam na teraz dla siebie i rodziny na różne schorzenia ponieważ balam się że nie będą trzymać i nie potrzebnie kasę straciłam bo mają tak silna warstwę lepkabze sttaczw do końca życia

~Lida Lida

~Lida Lida

Ten wiesiołek pić łyżkę dziennie i nie muszę pytać specjalnie lekarza o nic ? Już wiem jak zareaguje...jak na balonik i tens

~Assija

~Assija

Tak, łyżkę dziennie. Ja nie pytałam o to lekarza, tylko z ciekawości sprawdzałam na forum co inne dziewczyny na to i polecały wiesiołek i herbatę z liści malin tez od 36 tygodnia (ale juz herbaty nie kupowałam)

~Assija

~Assija

Były tez dziewczyny które aplikowaly olej z wiesiołka dopochwowo ale o tym położna nic nie mowila wiec wolę tej metody nie stosować