Zakupy i prezenty

Aniball - balonik do przygotowania przedporodowego

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kinkinga

~Kinkinga

Hej dziewczyny, jestem już tydzień po terminie więc zwijam się dziś do szpitala. Koniec z ćwiczeniami - w szpitalu nie ma warunków, poza tym po ostatniej wizycie i badaniach ginekologicznych sporo krwawilam. Po 5 tygodniach ćwiczeń doszłam do 31cm i trzymam kciuki za wasze wyniki. Nie było łatwo :)
Mi balonik sam nie wyskakiwal kiedy umieszczałam go głębiej - krocze lapalo naturalnie za miejsce między zwężeniem a mniejszym "kawałkiem" balonika, większy usadzal się stabilnie w środku - wtedy przy wypychaniu trzeba mieć cierpliwość, ale bez spiny, przy pracy oddechem w końcu wychodzi sam :)
Dam znać jak poszło :)

~Hiroska

~Hiroska

Olzaaa, Kinkinga - trzymam za Was kciuki! Bądźcie dobrej myśli, zrobiłyście wszystko co w Waszej mocy, życzę Wam szybkiego, sprawnego i bezpiecznego porodu bez nacięcia :) czekam z niecierpliwością na info po :)

~Olzaaa

~Olzaaa

Kinkinga, aż jestem dumna, że doszłaś do takich wyników :-D Na prawdę super, życzę dużo siły przy porodzie i oczywiście czekamy na relację!
Hiroska, dziękuję :-* A Ty na kiedy masz termin?

~KasiaPar

~KasiaPar

Ja też życzę powodzenia:) Spróbuj zawalczyć o pozycję wertykalną, to na pewno ułatwi:)

Pilka123

Pilka123

Z wlasnegi doswiadczenia wiem że nacięcie mrocza to nic złego. Sama doszlam do 28 cm ale bylam nacieta i nic nie czulam nie bolalo mnie a po porodzie moglam normalnie siedzieć od razu ! Teraz jestem 7 tyg po porodzie i wszystko sie zagoilo nie ma szwow ani blizny.

61561 pilka123 Kobieta, 22 lata, Pomiechówek
~Hiroska

~Hiroska

Pilka123, ale myślisz, że Aniball pomógł? Może właśnie dzięki temu rozciągnęłaś tkanki, były bardziej elastyczne i szybko się zagoiły :)
Ja mam na 14.04, także jeszcze chwila, o ile Maleńka nie postanowi przyjść wcześniej, ale narazie nic na to nie wskazuje.
Dawajcie znać jak u Was! I spokojnie, już niedługo będziecie po, trzymać w objęciach Wasze Maluszki <3

~KasiaPar

~KasiaPar

To nacięcie może i nie boli, ale różne bywają przypadki z gojeniem tego. Potrafi dawać o sobie znać bardzo długo. Więc jak tylko da się uniknąć to na pewno warto:)

Kamilla00

Kamilla00

Cześć. Ja jestem już po jednym porodzie i mam przykre doświadczenie z nacinaniem krocza. Bolało i kiepsko goiło się. Teraz od 35 tygodnia ćwiczę z Aniball. Doszłam na razie do 30 cm. Łykam do tego kapsułki z olejkiem z wiesiolka i pije herbatę z liści malin. Mam nadzieję, że przyniesie to efekty. Termin mam na 5.04 ;)

63125 kamilla00 Kobieta, 32 lata, Koszalin
~KasiaPar

~KasiaPar

Kamilla00, będziesz szła dalej? Czytałam gdzieś w instrukcji że do 30 wystarczy.

Kamilla00

Kamilla00

Czytałam też, że spokojnie można próbować. Na innym forum dziewczyna pisała, że doszła do 34cm.

63125 kamilla00 Kobieta, 32 lata, Koszalin