Zakupy i prezenty

Meble dla ucznia

magda906

magda906

Moja córeczka od września idzie do szkoły i w związku z tym musimy jej nieco wymienić mebelki w pokoik. Do tej pory miała taki mały stolik i krzesełko, ale teraz ciągle narzeka, że jej niewygodnie a i ja widzę, że zaczyna się garbić i nóżki już jej się nie mieszczą. Chcieliśmy zatem kupić jakieś biurko, alko może i meblościankę z wbudowanym biurkiem. Nie wiem tylko na jak długo taki mebel posłuży i czy za 2/3 lata nie będziemy musieli znowu wymieniać bo będzie za mały. Z drugiej strony dziecko powinno mieć dostosowane do wzrostu mebelki a zwłaszcza biurko i krzesło. Znalazłam cos takiego http://www.meble-bogart.pl/zestaw-mebli-pikus-2--p-1366-8-6.8.html albo coś takiego http://www.meble-bogart.pl/biurko-smarti-06-p-399-72-41.72.html . Które wy byście polecili? Z tej firmy mam już meble pokojowe i sprawdzają się więc dlatego zaczęłam własnie od niej

38372 magda906 Kobieta, 35 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bebelini_pl

Bebelini_pl

Jeżeli miałabym wybierac to wg mnie meble nr 2 spokojnie sie sprawdzą,takie biurko jest naprawde wielofunkcyjne i starczy na kilka ładnych lat,więc warto:)

35571 bebelini-pl Kobieta, 36 lat, Warszawa
Margeritka

Margeritka

ja nie potrafię za bardzo doradzić, bo mam jeszcze małe dzieci, jeśli to ma być dla ucznia, to lepiej zabrać dziecko do sklepu i niech przymierzy sobie krzesło i wybierze model dobry dla siebie, moim zdaniem inwestycja w krzesło na pewno się opłaci

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
magda906

magda906

Masz rację Margeritka krzesło kupimy dopasowane do jej wzrostu w tradycyjnym sklepie. Też nam bardziej odpowiada ten drugi zestaw. Więc właśnie na niego się zdecydujemy. Może jak synek pójdzie do szkoły do bedą mieli jeszcze jakeś inne meblościanki to wtedy obejrzymy i kupimy na meble bogart.

38372 magda906 Kobieta, 35 lat, Kraków
Ulla

Ulla

istnieje wiele miejsc gdzie można dopasować meble dla ucznia - wystarczy pojeździć po salonach, usiąść przy meblach i człowiek wie czy pasuje czy też nie

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Bebelini_pl

Bebelini_pl

Przecież krzesło ma regulowaną wysokość wiec spokojnie dopasujemy je do wzrostu dziecka,akurat tym kompletnie bym się nie martwiła.

35571 bebelini-pl Kobieta, 36 lat, Warszawa
Margeritka

Margeritka

krzesło to nie tylko wysokość, ale również podłokietniki, oparcie, szerokość siedziska, na te rzeczy trzba zwrócić uwagę, podobnie jak na materiał z jakiego jest wykonane.

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
InhalatorDlaDzieci

InhalatorDlaDzieci

To też racja- krzesła typowo materiałowe z pianką w środku i plastikiem po bokach nie wytrzyma zbyt długo,co innego większe i skórzane,wtedy już tak,ale te są z reguły droższe.

37172 inhalatordladzieci Kobieta, 34 lata, Warszawa
Kinia_83

Kinia_83

Meble trzeba tak dobrać, by dziecko miało wygodne miejsce do nauki

37516 kinia-83 Kobieta, 36 lat, Warszawa