Skocz do zawartości
Forum

Wiosna 2014


Rekomendowane odpowiedzi

ja mam sporo ciuchów, ale właśnie ten sam problem: albo coś jest na mnie za małe, albo niewygodne itd, jednak nie szaleję na zakupach, bo do pracy nie chodzę i nie mam takich potrzeb:) po domu mam dużo rzeczy do chodzenia, a na plac zabaw z dziećmi też nie musze się stroić...więc jadę na tym, co mam:) ale tyle wiosennych rzeczy mi się podoba, że może coś upoluję:)

Odnośnik do komentarza

Ja już byłam na pierwszych zakupach i udało mi się upolować śliczny sweterek. Na razie nie umiem się jakoś na nic innego zdecydować, więc chyba przejrzę internet, żeby zobaczyć jakie są trendy na wiosnę. Może uda mi się znaleźć kilka inspiracji, bo ostatnio przechodzę jakiś kryzys i mam wrażenie, że nic mi się w tych sklepach nie podoba. ;)
Co do wiosny, już powoli daje nam o sobie znać, ale znowu wróciły niskie temperatury. Mam nadzieję, że szybko wróci, bo tęsknię za słoneczkiem. No i chętnie odstawiłabym grube kurtki to szafy. :)

Odnośnik do komentarza

Z trendami w modzie na wiosnę zapoznawałam się w sieci i na razie najbardziej wpadły mi w oko:
- beżowe botki z ażurowym wzorem nad kostką
- ciuch w kolorze głębokiej, szmaragdowej zieleni
- brzoskwiniowa spódniczka
- większa granatowa torba

To są moje must have na tę wiosnę ;-) Mąż kręci nosem, ale co mi tam :P Jeszcze żadnej z tych rzeczy nie zakupiłam, bo nie miałam czasu wybrać się na zakupy, ale jestem pewna, że je nabędę!

Odnośnik do komentarza

oj tak teraz tzw "must have" są pastele, ja osobiście od nich stronię, nie są to moje kolory a w sklepach zatrzęsienie takowych, choć na wyprzedażach są te kolory i fasony które lubię, osobiście nie gonię ślepo za modą, wiem jakie kolory mi pasują i fasony także delikatne akcenty oczywiście ale bez przesady
teraz muszę sobie kupić buty do biegania i to jest mój priorytet
no i sukienka ale już o tym rozpisywałam się w innym pście

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...