Zakupy i prezenty

Jaki nebulizator/inhalator?

siwa32

siwa32

Czy możecie mi polecić jakiś dobry nebulizator?
Starszy syn jest astmatykiem,młodszy często łapie katarek więc przydałoby się takie coś u nas w domu.
Widziałam super marki PIC w kształcie pingwinka dla całej rodziny bo ma różnej wielkości maseczki,i np. Medel Family,tyle że nie jest już tak przyjemny dla oka dziecka,bo to po prostu zwykłe pudło (tyle że ponoć skuteczne)
Może któraś w Was ma któryś?A może dodacie coś od siebie?

--

]

28585 siwa32 Kobieta, 38 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

ja bym nie patrzyła na kształt, tylko raczej na inne rzeczy, więc przede wszytskim róża wielkość maseczek i to, aby cicho chodził, mam takie urządzenie w domu i niestety cicho nie chodzi...córce robię tym inhalacje, ale tak, że to urządzenie przykrywam kocem, wtedy tak nie hałasuje

--

http://www.rodzicenaczasie.pl/ http://www.suwaczki.com/tickers/3i49vcqgt21lddp7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h7fbnc5wv.png

27583 margeritka Kobieta, 31 lat, Lublin
~Kimi88

~Kimi88

A ja brałam pod uwagę kształt, bo dziecko właśnie na to zwraca uwagę, dlatego wybrałam inhalator baby sanity, który ma kształt króliczka. Oczywiście parametry też były dla mnie ważne - ten jest naprawdę wydajny i cichy :)

~gertyy55

~gertyy55

Nasz syn w leczniu mukowiscydozy korzysta z inhalacji i efekty są bardzo pozytywne. My używamy modelu Baby od Sanity. Ładny, opływowy kształt, lekki, mobilny, szybko podaje lek, który fajnie się wchłania.

~lertdd

~lertdd

W niezłej cenie można kupić inhalator Baby marki Sanity. Ja dałam za niego niecałe 200 złotych. Do użytku przez dzieci już od pierwszego miesiąca życia, ale jest też w zestawie maseczka dla dorosłych. Urządzenie jest fajnym wsparciem w leczeniu astmy. Szybko i celnie dostarcza lek w zmienione chorobowe miejsca.

~ricki21

~ricki21

Myśmy z żoną kupowali inhalator Simple Sanity. Na pewno przykuł nasza uwagę dobrą ceną, ale parametry też ma nie najgorsze. Średnia wydajność nebulizacji to 0,35 na minutę, więc nieźle. Urządzenie jest niewielkie, lekkie, dość proste w codziennej konserwacji.

~betkaaa

~betkaaa

Wydajny jest inhalator PRO Sanity. Podaje lek bez większych strat, nie trzeba się długo męczyć przy aparacie, inhalacja zajmuje od kilku do kilkunastu minut. Ogólnie sprzęt jest tłokowy, więc można każdy typ leku przez niego przepuszczać.

~kalasia

~kalasia

my korzystamy z inhalatora z diagnosis i jak najbardziej się sprawdza a mam w domu dwóch małych astmatyków niestety :( wybrałam im rybkę taką więc podchodzą do tego jak do zabawki a nie przykrego obowiązku i bez problemu w aptece dostałam więc nie trzeba jakoś strasznie szukać

~tyull

~tyull

Trochę dziadowskich inhalatorów jest teraz na rynku w sklepach internetowych zwłaszcza. Jak szukaliśmy czegoś dla dziecka to zainwestowaliśmy w coś droższego -Baby Sanity. Nie ma co oszczędzać na takich rzeczach moim zdaniem. Te tańsze modele marnują sporo leku, nie dostarczają cząsteczki do płuc, tylko większość się zatrzymuje na gardle...Takie jest moje zdanie.

~jursss

~jursss

Można za niewygórowane pieniądze dostać PRO Sanity. Ja kupiłam odkąd moja córka zaczęła mieć problemy z oddechem. Solidne materiały, nie jest to jakiś tani sprzęt z chińskiego bazaru, tylko atestowane urządzenie do intensywnej terapii w formie pracy ciągłej.

~berss

~berss

Profesjonalnych inhalatorów, które by się nadawały do tego, żeby leczyć dolne drogi oddechowe to wcale tak dużo nie ma. Co innego te które produkują aerozol do gardła, to takich jest sporo. Ja mam w domu Simple Sanity i ten się nadaje do leczenia zapalenia płuc itp. Robi cząstkę tak drobną że przechodzi dalej, a nie odbija się od gardła.