Skocz do zawartości
Forum

Super czekolada


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno skusiłam się na czekoladę bez cukru. Jest słodzona ksylitolem. W swoim składzie nie ma jaj, mleka, orzechów i GMO. Mogą ją jeść alergicy, cukrzycy, wegetarianie i weganie, po prostu wszyscy. Do tego jest pyszna. Pomyślałam, że napiszę o niej, bo pierwszy raz się z nią spotkałam, a szczerze mogę polecić. Zamawiam ją przez http://www.ksylitol.com/sklep-detaliczny.html

Odnośnik do komentarza

też tak robimy :) Może nie jest to 8 cud świata, ale właśnie takie słodkie wspomnienie dzieciństwa :) W końcu nie trzeba tego zjeść tony - czekolada nie musi być słodzona ksylitolem, bez jaj :)
A z kupnych to my uwielbiamy Ritter Sport - niestety tania nie jest, ale też nie jemy tego codziennie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie również Żelki to czysty cukier. Z kolei czekolada , szczególnie ta gorzka zawiera duże ilości kakao. I w odpowiednich ilościach moze byc dobra dla naszego zdrowia. Wzmacnia serce oraz powoduje spory wyrzut endorfin tak więc po zjedzeniu nawet kosteczki czujemy sie szczęśliwsi.

Osobiście mam słabość do dwóch czekolad. Do gorzkiej i do czekolady deserowej . Często kupuję sobie aby mieć jakąś słodkość w pracy do kawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...