Zakupy i prezenty

Zabawki dla dziecka - nowe czy używane?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Nela33

Nela33

Moje dzieci mają i takie i takie zabawki. Wychodzę z założenia, że nie wszystko musi być nowe.

60296 nela33 Kobieta, 50 lat, Katowice
czekoladowa23

czekoladowa23

Co za różnica? Wiadomo, nowe to i z pudełka wypakuje i jest tak bardziej uroczyście, ale do dziś mój synek śpi z pluszakiem, którego dostał od swojej cioci, który to był jej zabawką w dzieciństwie :P Raczej kwestia co dziecku się spodoba i co dziecko będzie uważać za atrakcyjne, fajne i rzucające się w oczy.

63845 czekoladowa23 Kobieta, 29 lat, Katowice
Angelka22cc

Angelka22cc

Staramy się raczej kupować nowe zabawki, ale nie widzę nic złego w tych używanych. Moja córka ma też sporo zabawek po starszych kuzynkach.

60140 angelka22cc Kobieta, 25 lat, Katowice
karinazet

karinazet wpis edytowany

Zabawki teraz bywają raczej tanie. Jeżeli chodzi o zabawki z plastiku to zdarza mi się kupić używane, jednak jeżeli chodzi o pluszaki to staram się wybrać nowe. W Boboplusz mają doskonałe.

65745 karinazet Kobieta, 30 lat, Nowy Sącz
agat.nowak94

agat.nowak94

Ostatnio udało mi się kupić drewniany domek dla lalek z mebelkami w bardzo okazyjnej cenie - sprawdzałam koszt nowego i kosztował prawie 600 zlotych :o Mam wrażenie, że jakość i trwałość tej zabawki posłuży jeszcze wielu następnym pokoleniom :)

66132 agat-nowak94 Mężczyzna, 31 lat, Toruń
Saughts

Saughts

Zabawki z drewna są najlepsze, mają w sobie coś takiego, co nadaje im duszę. :) Nas od pierwszego wejrzenia zauroczyły drewniane jeździki dla dzieci, kupiliśmy taki naszej małej Natalce i teraz każdy spacer jest wyjątkowy. Polecam każdemu! :)

66238 saughts Kobieta, 32 lata, Poznań
klaudiaa123

klaudiaa123

Mam troje dzieci, więc zwykle kupuje nowe zabawki, bo wiem, że będą używane przez kilka dobrych lat przez każdego po kolei :) Staram się wybierać uniwersalne rzeczy i nie kupuje ich dużo. Nasz tegoroczny hit to piaskownice ogrodowe dla dzieci ze stolikiem wodnym ze sklepu Tuppi https://tuppi.pl/234-piaskownice-i-zabawki - wiadomo, że zabawa w błocie łączy pokolenia :)

66344 klaudiaa123 Kobieta, 31 lat, Toruń