Zakupy i prezenty

Pieniądze w prezencie ślubnym

Odpowiedzi znajdują się poniżej

MadziaK83

MadziaK83

Ja bym nie dała kasy, to jak płacenie za swoje miejsce na weselu, gdy rok temu brałam ślub, prosiłam o prezenty, wybrałam jednak takie kosztujące 200-400 zł, wiedziałam, że goście będą chcieli nam coś kupić, a zaprosiliśmy tylko 45 osób najbliższej rodziny i przyjaciół, a nie chcieliśmy by się wykosztowywali z obowiązku kupowania drogiego prezentu na ślub.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09k4uqe0z8h.png

52759 madziak83 Kobieta, 34 lata, Kraków
mamaaniaaa

mamaaniaaa

Moim zdaniem najlepiej dać kasę, w zależności od Twoich zrobków, między 300 a 600...

52994 mamaaniaaa Kobieta, 37 lat, Warszawa
~maluszek

~maluszek

Po prostu trzeba dostosować sie do młodych. Oczywiscie jesli mamy kupić cos co bedzie nieuzyteczne to lepiej dać pieniadze, ale zawsze mozna cos porzadnego kupić. Ja dostałam w prezencie m.in sztućce i jestem zadowolona, bo służa nam przy każdej okazji.

Wywijaska

Wywijaska

u mnie to świeży temat, bo jesteśmy po ślubie szwagra. Ze względu na to, że młodzi na razie mieszkają za granicą i przez jakiś czas tam będą, daliśmy pieniądze,bo prezenty i tak przynajmniej na razie by im zalegały, a z pieniążkami zrobią co będą uważali za słuszne. Racja jest taka, że trzeba wiedzieć co się bardziej przyda albo po prostu jeśli jest taka możliwość podpytać młodych z czego by się ucieszyli

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70572.png

44477 wywijaska Kobieta, 35 lat, wielkopolska
~metkas

~metkas

Prezent Marzeń - w tym kierunku idźcie. Prezenty mają być ciekawe, oryginalne i należy je dopasować z głową. Nie kupujcie byle czego, stawiajcie raczej na jakościowe rozwiązania i wtedy wszystko będzie w porządku.

~praktyczna

~praktyczna

Jakościowe i praktyczne prezenty. Moim zdaniem takie własnie powinny być bo ja np dostałam 4 komplety reczników, pościeli i walizek ze sztućcami. Tak nie moze być bo to sa pieniadze wyrzucone w błoto. Dogadujmy sie w sprawie prezentów, można złożyc sie na jakies z górnej pólki, np [reklama usunięta] jak ktos juz wspomniał.

~kopciuszek

~kopciuszek

No i własnie podsunełaś mi pomysł na prezent ślubny dla mojego brata. Że też wcześniej o tym nie pomyslałam. Namówie jeszcze siostre i złozymy sie na te garnki [reklama usunięta]. przegladałam juz ich strone i damy rade. Strasznie dziekuje za podpowiedz.

~yusta

~yusta

Ja wolę jakieś takie praktyczne prezenty, albo jakąś pamiątke. dałabym pieniądze a do tego coś jeszcze na przykład jakiś zestaw filiżanek , pooglądaj na [reklama usunięta] mają piękne zestawy

~ulllla

~ulllla

Właśnie! Dużo osób na prezent dają w kopertę. Warto podarować coś co przyda się młodej parze a nie pieniądze. A najlepiej to coś do ich wspólnego mieszkania

alicja13

alicja13

Nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniem będą pieniądze ;)
Po prostu młodzi kupia sobie to co chcą bądź przeznacza na co chcą :)

55409 alicja13 Kobieta, 29 lat, Poznań