Zakupy i prezenty

Zabawka dla 18 miesięcznego dziecka

siwa32

siwa32

Czym bawiły się chętnie wasze dzieci w wieku 18 miesięcy?
Mi już ręce opadają bo pomimo tego że dostaliśmy sporo zabawek Fisher Price czy Vtech,to jego poza drzwiami,szufladami i telefonami nie interesuje zupełnie nic.

--

]

28585 siwa32 Kobieta, 39 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Koliberek

Koliberek

Nasz półtoraroczniak też uwielbia szuflady i drzwi...
Telefonów ma kilka - takie stare rupiecie, z którymi może robić, co chce. Poza tym u nas świetnie sprawdzają się zabawki grające (jakieś takie niby klawisze), klocki i bąk. Mały bardzo lubi bawić się klasycznym, zwykłym, niezawodnym bąkiem :smile:

--

http://www.maram.sklepna5.pl/
http://s5.suwaczek.com/201107275570.png
Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

30238 koliberek Kobieta, 28 lat, Kraków
tysia

tysia

Moj syn ma juz 20 miesiecy ale od dluzszego czasu podobnie drzwi szuflady przełączniki światła :Kiepsko: i wszystko to czego bym mu zakazała . Uwielbia też klucze ! Kilka razy mu dałam ale że to jest klasyczny okaz " wszystkodobuziwkładacza" dorobił się aft w dziubku, kluczy już nigdy więcej nie dam ale ostatnio znalazłam fajne zabawkowe kluczyki do samochodu takie zig zakowe z odgłosami i tymi bawi się na okrętke! Są z plastiku ale wyglądają prawie idenyczne jak te prawdziwe. Dodatkowo lubi konika na biegunach i autko na odpychanie nóżkami. Zabawki dostosowane do jego wieku leżą i wcale się nimi nie interesuje, a mamy sporą kolekcje z fisher price po stsrszym bracie min. ksiazeczke , warsztat , zegarek , garnuszek , telefon , garaz , gasienice i jeszcze kilka innych :Padnięty: i żadną się nie zainteresuje na dłużej jak 5 minut.
Bardzo lubi pomagać mi w kuchni dlatego na mikołaja dostał mini kuchnie ( tak tak chłopczyk) i to był strzał w dziesiątke! Bawi się nią godzinami! Sama jestem w szoku . Lubi tez niemalze wszystko to co starszy brak ( 4 l)

--

5335 tysia Kobieta, 37 lat, szwecja
siwa32

siwa32

tysia
Moj syn ma juz 20 miesiecy ale od dluzszego czasu podobnie drzwi szuflady przełączniki światła :Kiepsko: i wszystko to czego bym mu zakazała . Uwielbia też klucze ! Kilka razy mu dałam ale że to jest klasyczny okaz " wszystkodobuziwkładacza" dorobił się aft w dziubku, kluczy już nigdy więcej nie dam ale ostatnio znalazłam fajne zabawkowe kluczyki do samochodu takie zig zakowe z odgłosami i tymi bawi się na okrętke! Są z plastiku ale wyglądają prawie idenyczne jak te prawdziwe. Dodatkowo lubi konika na biegunach i autko na odpychanie nóżkami. Zabawki dostosowane do jego wieku leżą i wcale się nimi nie interesuje, a mamy sporą kolekcje z fisher price po stsrszym bracie min. ksiazeczke , warsztat , zegarek , garnuszek , telefon , garaz , gasienice i jeszcze kilka innych :Padnięty: i żadną się nie zainteresuje na dłużej jak 5 minut.
Bardzo lubi pomagać mi w kuchni dlatego na mikołaja dostał mini kuchnie ( tak tak chłopczyk) i to był strzał w dziesiątke! Bawi się nią godzinami! Sama jestem w szoku . Lubi tez niemalze wszystko to co starszy brak ( 4 l)

o widzisz,zapomniałam że u nas klucze też należą do ulubieńców :)
Nasz maluch niestety nie lubi auta do odpychania nóżkami,konika to nie wiem bo po tym jak zobaczyłam że autko mu nie przypadło do gustu,to odpuściłam zakup konika.
A z tą kuchenką to całkiem niezły pomysł :) Ma może jakieś drzwiczki :) ?
Widziałam kuchenkę Fisher Price i ona jest otwierana i ma nawet jedną szufladkę.Jaką ty masz?

--

]

28585 siwa32 Kobieta, 39 lat, Kraków
tysia

tysia

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_OazPKU7u7CautRtEjeIUUneZQqlgHczDZqj6ubt8F2lc6dex

Jednak zabawką z ktorej jestem absolutnie najbardziej zadowolona jest warsztat bosh my mamy starsza wersje niz ta na zdjeciu ale starszy syn bawi sie nia od ok drugiego roku zycia a mlodszy bawi sie nia od dawna. Dodatkowo ilez tata ma pomocy kiedy trzeba cos zmajstrowac! Ogromny plus za trwalosc wytrzymalosc i niezniszczalnosc:lol:

--

5335 tysia Kobieta, 37 lat, szwecja
Mamiczka

Mamiczka

To zależy czym się dziecko interesuje :) Mój bardzo lubi koszykówkę Clementoni, pacynki, piankolinę. Zerknij do mnie na bloga, może coś Ci wpadnie w oko. Mój Maluch ma niecałe 1,5 roku.

29771 mamiczka Kobieta, 112 lat, Polska
mama225

mama225

Moja kochała w tym czasie dzbanuszek na klocuszek, laptop dla maluszków i wszelkie zabawki wydające dźwięki, fontanna z piłeczkami .

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

11696 mama225 Kobieta, 44 lata, mazowieckie
aspodlasie

aspodlasie

2Ja mam dokładnie to samo z prawie 2latkiem.Na okazje dostaje samochody i inne zabawki.wszystko stoi.
Ulubione zabawy to tel komorkowe,ale działajace;)
Piloty,radia i inne rzeczy,ktore maja przyciski.
Poza tym w kuchni mam w szafce miske z bulka tarta i platkami.dostanie łyzke i przez godz przesypuje;)

--

30087 aspodlasie Kobieta, 32 lata, pomorskie
aspodlasie

aspodlasie

Przeczytajcie sobie ksiazke DZIKIE STWORY ,chłopcy w wieku 2-18lat. Szybko i fajnie sie czyta.Myslałam,ze moj syn jest inny a tu wyszło,ze to normalne zachowanie u chlopcow.Mało tego :wszystko przed nami !

--

30087 aspodlasie Kobieta, 32 lata, pomorskie
NATKA08

NATKA08

moja wszelkiego rodzaju zabawki wczesnoedukacyjne ale od szuflad i szafek nie stroniła

30066 natka08 Kobieta, 41 lat, blisko Warszawy