Skocz do zawartości
Forum

Krem do opalania dla malucha


Gość curry

Rekomendowane odpowiedzi

Curry nie wiem jak w środku ale jak go zobaczyłam z zewnątrz i od strony plaży to mi dech zaparło:-) Przy samej plaży a sama plaża - ta plaża jest wizytówką wyspy i jest na każdej wizytówce. Tutaj zdjęcia z katalogu nie są przesadzone.

Insana my w sierpniu byliśmy - 15:-)

Nasz hotel a zdjęcia w katalogu, cóż. Fotograf był niezły i robił córkę z niezłej perspektywy:-)
Ale mimo że bywaliśmy w 5* hotelach w innych krajach to tu na Fuercie było najfajniej, nie da się opisać tego "klimatu".

Insana też sprawdzam zdjęcia, bo opinie - cóż każdy ma inne wymagania, co jednemu nie pasuje na to inny nie zwróci uwagi:-)

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

dokładnie o tym naszym hotelu było dużo niepochlebnych opini - co dziwne zwłaszcza dotyczących jedzenia a było przepyszne i niesamowicie urozmaicone- te świeże ryby, owoce morza ahh
kurcze wiesz, że mnie tam tez ciągnie - chciałabym z dziećmi pojechać im też pokazać :)

Ten hotel jest w Costa calma? Powiem Ci że nie zdążyliśmy przez te 7 dni wybrać się na tamtejszą plażę- dużo rzeczy nie zdążyliśmy:(

Odnośnik do komentarza

Insana
Ja sprawdzam na holidaycheck.pl - czasem opinie są przesadzone ale zdjęcia oddają rzeczywistość bo to co w katalogu nieraz nijak się ma do rzeczywistości :/

To racja. Ja też zawsze sprawdzam na trip advisor ale ludzie czasem wypisują takie rzeczy, ze szok :Szok: Nie ma się to nijak do rzeczywistości. Zdjęcia dają dużo, ja w Europie nie mam za dużych wymagań, bo tutaj zawsze człowiek sobie poradzi. Ale jak lecimy za ocean to hotel sprawdzam 100 razy, bo tam już bywa różnie. Jeszcze się nie nacięłam na nic ale znajomi tak.

pinklady
Curry nie wiem jak w środku ale jak go zobaczyłam z zewnątrz i od strony plaży to mi dech zaparło:-) Przy samej plaży a sama plaża - ta plaża jest wizytówką wyspy i jest na każdej wizytówce. Tutaj zdjęcia z katalogu nie są przesadzone.

Insana my w sierpniu byliśmy - 15:-)

Nasz hotel a zdjęcia w katalogu, cóż. Fotograf był niezły i robił córkę z niezłej perspektywy:-)
Ale mimo że bywaliśmy w 5* hotelach w innych krajach to tu na Fuercie było najfajniej, nie da się opisać tego "klimatu".

Insana też sprawdzam zdjęcia, bo opinie - cóż każdy ma inne wymagania, co jednemu nie pasuje na to inny nie zwróci uwagi:-)

Pinklady,
tak piszesz o tej Fuercie, że aż mnie zachęciłaś żeby tam pojechać następnym razem :D Ja bardzo lubię wszystkie kierunki. Dalekie za ocean i te bliższe w Europie. Raz w roku jeździmy na takie leniuchowe wakacje gdzieś w Europie, a na Fuercie jeszcze nie byłam więc mnie strasznie ciągnie... A po Twoim opisie jeszcze bardziej :D

Odnośnik do komentarza

W Afryce oprócz Egiptu gdzie byłaś? Ja się czaję na Zanzibar ale Lilunia musi być starsza powyżej 5 rż., bo tam jest malaria niestety. Egipt dla mnie to nic ciekawego. Może dlatego, że ja jako dziecko mieszkałam rok w Libii. Tak czy inaczej mi się w Egipcie nie podobało.

Odnośnik do komentarza

Curry no podróżnik ze mnie nijaki bo tylko Egipt i Tunezja :-)
Ale denerwowała mnie nachalność ludzi i to wieczne zaczepianie;)

Zanzibar super, ale to raczej na razie moje abstrakcyjne marzenie. Drogo:-) Może kiedyś... Mój syn ma 14 lat i już go traktują jako dorosłego.
Mały z nami nie lata bo miał 17 miesięcy jak wylał na siebie wrzątek, oparzenia 2 i 3 stopień, do dziś leczymy blizny i według lekarza nawet nad morze latem nie możemy chociaż jeździmy:-)

Ale Malediwy muszę zobaczyć!
I Ferrari World w Abu Dhabi:-)

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

pinklady
Curry no podróżnik ze mnie nijaki bo tylko Egipt i Tunezja :-)
Ale denerwowała mnie nachalność ludzi i to wieczne zaczepianie;)

Zanzibar super, ale to raczej na razie moje abstrakcyjne marzenie. Drogo:-) Może kiedyś... Mój syn ma 14 lat i już go traktują jako dorosłego.
Mały z nami nie lata bo miał 17 miesięcy jak wylał na siebie wrzątek, oparzenia 2 i 3 stopień, do dziś leczymy blizny i według lekarza nawet nad morze latem nie możemy chociaż jeździmy:-)

Ale Malediwy muszę zobaczyć!
I Ferrari World w Abu Dhabi:-)

Heh Malediwy to było i moje marzenie :))) Udało mi się je spełnić w 2011 roku :))) Powiedziałam sobie, że muszę je zobaczyć zanim zejdę z tego świata, a potem to już mi wszystko jedno co i w jakiej kolejności będę zwiedzać. Więc pojechałam tam w 16 tc :oczko: Zanzibar rzeczywiście jest drogi i jeszcze ten lot przez Kenię :Szok: No ale warto... Tyle, że jeśli Wam lekarz zabrania to klops. Lepiej nie ryzykować. W tropikach rzeczywiście słonce nie oszczędza. Mam nadzieję, że synek już teraz lepiej ze zdrowiem. Bardzo mi przykro, że spotkała Was taka tragedia ::(: A jest szansa, że za kilka lat będzie można więcej jeździć z małym czy już nie? Nie chodzi mi o samo słońce tylko o radość z podróżowania. Bo szkoda, że nie może jeździć ::(: Dobrze, że chociaż nad morze pojedzie, bo i jodu się tam nałyka :))

Odnośnik do komentarza
Gość orangejuice

Dla dzieci najlepsze są filtry mineralne, ale tez nie należy przesadzać z wysoką ochroną, bo to blokuje wytwarzanie wit. D. Mojego sześciolatka smaruję zwykle trzydziestką, w Polsce wystarcza, nie mamy tutaj takiego nasłonecznienia jak np. na południu Europy. Jeśli chodzi o konkretne marki to polecam Phenome, mają balsamy do ciała i kremy do twarzy, dobrze chronią, zarówno przed UVA i UVB, nie uczulają i długo utrzymują się na skórze, nawet kiedy jesteśmy często w wodzie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...