Zakupy i prezenty

Ochrona przed słońcem: parasol w ogrodzie?

Ilona1978

Ilona1978

Zaczynamy już powoli mysleć o letniej ochronie skóry malucha przed słóncem,
pomijając oczywistą oczywistośc jaką są kremy.
Czy ogrodowe parasole na wysięgniku mogą się sprawdzić w ogrodzie,
czy raczej dzieciaki i tak nie będą pod nimi siedzieć?

Próbujemy uchronić się na zapas przed przegrzaniem dzieci no i poparzeniem skóry przez słońce - w tym godzinach letniego szczytu

--

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

29157 ilona1978 Kobieta, 39 lat, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

paczanga

paczanga

ja bym sobie dała spokój z takim parasolem. za duża inwestycja. moja córa ma w miarę zacienioną piaskownicę, a sąsiedzi np mają mały daszek nad piaskownicą. może namiocik kupisz, dzieci lubią się w nich bawić niezależnie od wieku. a na słońce obowiązkowo czapka.
muszę się pochwalić że ostatnio upolowała namiocik z tunelem w ciuchu za 9zł:)

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP
mama225

mama225

Ja polecam zdecydowanie piaskownicę " z daszkiem", mała moja miała namiocik, ale latem w nim jak w ukropie, więc tez nie wyjście a w dodatku komary się pod " sufitem" gromadzą i pod wieczór dziecko jest atakowane. Czapeczka na główkę i krem na buźkę.

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/7zx85kc.pnghttp://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif

11696 mama225 Kobieta, 45 lat, mazowieckie
~iszmaona

~iszmaona

Ja wolę poleżeć pod drzewem. Chroni, szumi, słoneczko przez listki odrobinę dociera.

Ilona1978

Ilona1978

daszek nad piaskownicą?
Wow, pierwsze słyszę, jak to wygląda?

--

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

29157 ilona1978 Kobieta, 39 lat, Wawa
Daffodil

Daffodil

Ta pierwsza rewelacyjna.

Co do tego czy dziecko będzie siedzieć pod parasolem, to marne szanse :) No chyba, że takie leżące, które jeszcze jest malo mobilne i leży tam, gdzie się je położy :)
Jak już zaczyna raczkować czy tym bardziej chodzić, to jakoś tego siedzenia w jednym miejscu pod parasolem nie widzę.
Ja polecam cieniutkie czapeczki z daszkiem i osłoną na karczek.

1969 daffodil Kobieta, 37 lat, Kraków
Bebelini_pl

Bebelini_pl

A moim zdaniem jeżeli dużo przebywamy na dworze podczas takich upałów,to oczywiście oprócz samego kremu czy olejku do opalania,parasol będzie bardzo ważnym elementem.

35571 bebelini-pl Kobieta, 36 lat, Warszawa
Margeritka

Margeritka

~Daffodil

Ta pierwsza rewelacyjna.

Co do tego czy dziecko będzie siedzieć pod parasolem, to marne szanse :) No chyba, że takie leżące, które jeszcze jest malo mobilne i leży tam, gdzie się je położy :)
Jak już zaczyna raczkować czy tym bardziej chodzić, to jakoś tego siedzenia w jednym miejscu pod parasolem nie widzę.
Ja polecam cieniutkie czapeczki z daszkiem i osłoną na karczek.

no niekoniecznie, dziecko ja ma dobrą zabawę w piaskownicy, to będzie siedziało w miejscu

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Bebelini_pl

Bebelini_pl

Z tym siedzeniem pod parasolem nie ma zazwyczaj problemu jeśli zapewnimy dziecku odpowiednią rozrywkę,ciekawe zabawki,wtedy usiedzi w miejscu,przynajmniej przez jakiś czas.

35571 bebelini-pl Kobieta, 36 lat, Warszawa
~Julia80

~Julia80

No my też nie chcieliśmy początkowo parasola, myśleliśmy o innym rozwiązaniu, ale jednak się zdecydowaliśmy. W zasadzie zamówiliśmy w tym samym sklepie co meble ogrodowe - http://www.meble.ogrodowe.net/parasole bardzo szybko mieliśmy parasol postawiony. I jaka ulga! :D