Zakupy i prezenty

Torebka - ta wymarzona?

Ilona1978

Ilona1978

Macie może jakąś wymarzoną ( ale tak naj naj) torebkę, czy inne babskie dodatki, które strasznie chciałybyście zobaczyć pod choinką, mimo tego, że np ze względu na cenę raczej nie macie się co tego spodziewać?:)

U mnie taka rzecz jest z kolekcji Michael kors torebki - piękne, drogie i raczej na zarobki mego partnera nieosiągalne.
No ale pomarzyć to mi nikt nie zabroni.
A wy?

--

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

29157 ilona1978 Kobieta, 39 lat, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Margeritka

Margeritka

fajne te wasze wymarzone torebki:D ja w sumie to wymarzonych nie mam, nawet nie wiem, co jest teraz na topie, bo siedzę w domu :oczko:

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
kaamila

kaamila

ja marzę o torebce z filcu, takiej o formacie A4, z np. szarej z jakimś ładnym motywem, jest dużo ludowych, ale widziałam też taką super szarą z czarnym kotem na allegro ;) co prawda do świąt jeszcze trochę, ale są też inne okazje, pomarzyć można ;)

--

31038 kaamila Kobieta, 0 lat
Margeritka

Margeritka

fajna ta torebka,
ja kupowłam dużo torebek, jak chodziłam regularnie do ciuchlandu, często mozna tam spotkać skórzane, fajne

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Enea

Enea

przyznam szczerze,że zawsze miałam cały stos torebek,ale ostatnio się zaniedbałam i od kilku lat nosze jedną,kochana i tylko moją.Ale poszukuje kopertówki,znacie ciekawe miejsce gdzie takowe dostanę?

53892 enea Kobieta, 30 lat, Każdy zakątek swiata
Bolka

Bolka

Jeśli chodzi o torebki,to zawsze były moimi najlepszymi przyjaciółkami.Uwielbiam dobierać je do każdej nowej kreacji,do nowej sytuacji,ich zakup od zawsze sprawiał mi ogromną radość.
Jeżeli chodzi o kopertówki,to znam miejsce gdzie jest ich spory wybór, [reklama usunięta] kopertówki
maja różne kolory,różne faktury ale wszystkie piękne i modne.

53891 bolka Kobieta, 29 lat, Cały świat
~Karsol

~Karsol

Mi się również podobają torebki Michaela Korsa, jednak ceny w jakich są do kupienia są moim zdaniem totalnie z kosmosu i raczej bym sobie na taka nie pozwoliła ( zresztą nie znam nikogo kto miałby taka torebkę). Myśle,ze wytrzymałość zależy tutaj od tego,że są wykonane ze skóry saffiano. A ta skóra sama w sobie jest bardzo mocna. Dodam,że torebki z tego typu skóry mozna kupić o wiele taniej. W cenie ok 200 zł.Na przykład tutaj
https://sklep-torebki.pl

Tyle, ze bez firmowego znaczka Michael Kors.