Zakupy i prezenty

Torebka - ta wymarzona?

Ilona1978

Ilona1978

Macie może jakąś wymarzoną ( ale tak naj naj) torebkę, czy inne babskie dodatki, które strasznie chciałybyście zobaczyć pod choinką, mimo tego, że np ze względu na cenę raczej nie macie się co tego spodziewać?:)

U mnie taka rzecz jest z kolekcji Michael kors torebki - piękne, drogie i raczej na zarobki mego partnera nieosiągalne.
No ale pomarzyć to mi nikt nie zabroni.
A wy?

--

Kto tam nuci pod nosem? to ja, to ja:)

29157 ilona1978 Kobieta, 38 lat, Wawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kaamila

kaamila

ja marzę o torebce z filcu, takiej o formacie A4, z np. szarej z jakimś ładnym motywem, jest dużo ludowych, ale widziałam też taką super szarą z czarnym kotem na allegro ;) co prawda do świąt jeszcze trochę, ale są też inne okazje, pomarzyć można ;)

--

31038 kaamila Kobieta, 0 lat
Enea

Enea

przyznam szczerze,że zawsze miałam cały stos torebek,ale ostatnio się zaniedbałam i od kilku lat nosze jedną,kochana i tylko moją.Ale poszukuje kopertówki,znacie ciekawe miejsce gdzie takowe dostanę?

53892 enea Kobieta, 29 lat, Każdy zakątek swiata
Bolka

Bolka

Jeśli chodzi o torebki,to zawsze były moimi najlepszymi przyjaciółkami.Uwielbiam dobierać je do każdej nowej kreacji,do nowej sytuacji,ich zakup od zawsze sprawiał mi ogromną radość.
Jeżeli chodzi o kopertówki,to znam miejsce gdzie jest ich spory wybór, [reklama usunięta] kopertówki
maja różne kolory,różne faktury ale wszystkie piękne i modne.

53891 bolka Kobieta, 28 lat, Cały świat
~Karsol

~Karsol

Mi się również podobają torebki Michaela Korsa, jednak ceny w jakich są do kupienia są moim zdaniem totalnie z kosmosu i raczej bym sobie na taka nie pozwoliła ( zresztą nie znam nikogo kto miałby taka torebkę). Myśle,ze wytrzymałość zależy tutaj od tego,że są wykonane ze skóry saffiano. A ta skóra sama w sobie jest bardzo mocna. Dodam,że torebki z tego typu skóry mozna kupić o wiele taniej. W cenie ok 200 zł.Na przykład tutaj
https://sklep-torebki.pl

Tyle, ze bez firmowego znaczka Michael Kors.