Skocz do zawartości
Forum

Konik na biegunach


Rekomendowane odpowiedzi

ja w sumie patrzyłam na wygląd i by sprzedawca był wiarygodny
w takiej zabawce nie ma co się popsuć,ważne by miała atest

oto nasz konik....dostała go Emilka jak miała 2 lata,teraz Asia go dosiada
Śliczny konik koń na biegunach z animacją!!! czarn (2795545989) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tylko kolor inny

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

agusia20112
no jest spory i bieguny wystają za konia,więc nie należy do małych zabawek
ale jest solidny,nie zauważyłam by się kiwał za bardzo
siedzenie też szeroki

no i drugie dziecko konika dosiada,a on dalej "na chodzie"
musi być też odpowiednio ciążki...widziałam takie co potrafiły "zrobić fikołka"

no własnie takiego wolałabym uniknąć....

Odnośnik do komentarza

My mamy takiego konika. Jest bardzo stabilny, nie wywraca się na boki, nie robi "koziołków", a młoda na nim szaleje. Zaletą jest siedzenie z oparciem, dla malucha bezpieczne, bo nie ma szans spaść na plecki. Kupiliśmy jakieś pół roku temu. Łatwo się czyści, bo to plastik, można kupić też z takim jakby "pokrowcem" np. w zebrę itp. Siostra ma też takiego i już drugie dziecko na nim jeździ, a koń dalej jak nowy.

Odnośnik do komentarza

Ja chrześniakowi z mężem kupiliśmy takiego konika w tamtym roku, szczerze mówiąc prezent mu się podoba i do tej pory jeździ. Był czas że miał hopla na punkcie kowboi. Więc kupiliśmy mu też akcesoria takie jak kapelusz, pistolet i nawet strój kowboja. W tym roku planujemy coś mniejszego i co nie pociągnie takiej lawiny dodatków:P Bo siostra troszkę marudziła, gdyż Mateuszek strasznie hałasował galopując przez salon:P heh

Odnośnik do komentarza

Mój synek dostał konika na roczek. Oczywiście wtedy sam nie jeździł. Przed 2 dni się go bał, a potem podchodził i się przytulał. Teraz ma prawie 2,5 roku. Na konika nadal nie może wchodzić sam (zawsze ktoś dorosły musi być obok). Prezent jak najbardziej trafiony. Teraz niespełna roczny kuzyn się dosiada :) Ja patrzyłam na to, żeby konik był dość duży, bo z dzieciństa pamiętam szaleństwa na koniu. Więc nie chciałam małego kupować na rok lub dwa. Nasz tylko rży jak się pociagnie za ucho, żadnych dodatkowych atrakcji nie ma. Taki zwykły, uniwersalny. Moim zdaniem bardzo fajny. Niestety nie umiem teraz znaleść nic podobnego na allegro

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/12412

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/12411

Odnośnik do komentarza
Gość Małgooośka

A ile Twoja Ola ma lat?
Ja to gustuje w zabawkach bujanych, sama zainwestowałam w Konika na Biegunach (Beticco Baby) - jest śliczny. Możliwe, że kierowałam się bardziej swoim gustem niż potrzebami mojego Jasia, ale jak zobaczyłam to nie mogłam się powstrzymać ;p
Teraz i Jaś i dzieci naszych znajomych mają frajdę jak przychodzą do nas i jak konik wydaje dźwięki to się chowają pod stołem i śmieją jak szalone ;p

Odnośnik do komentarza

Mój synek od 1,5 roczku swobodnie korzysta z konika na biegunach, ale na razie jeszcze pod naszym okiem. Z mężem długo zastanawialiśmy się nad zakupem tej zabawki. Analizując różne tematy na forum i opinie rodziców jednak się zdecydowaliśmy i nie żałujemy.

Dla młodszych dzieci na rynku są dostępne inne fajne zabawki na biegunach wyposażone w siedzisko.

Odnośnik do komentarza

Dla 1,5 rocznego dziecka idealny będzie konik na biegunach z oparciem, które można w przyszłości odkręcić albo taki bujany fotelik [reklama usunięta] . Niestety sam nie doświadczyłem jazdy na koniu na biegunach, czasami miałem okazję tylko dosiadać obce wierzchowce :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...