Zakupy i prezenty

Nawilżacz powietrza

~♥Perełka♥

~♥Perełka♥

Jakiej firmy macie nawilżacz powietrza i czy jesteście z niego zadowolone?

Ja od niespełna 2 lat mam nawilżacz, który nie spełnia moich oczekiwań i myślę nad nowym zakupem (no, chyba, że wszystkie ''tak'' mają).

Nie powiem - jest ładny, ma wbudowaną lampkę nocną, nie jest duży ... ale niestety - to co najważniejsze - moim zdaniem słabo nawilża pokój.
Szczerze - lepszy efekt daje rozwieszone pranie, aniżeli ON.

A jak to wygląda u Was?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

agusia20112

agusia20112

♥Perełka♥

Ja od niespełna 2 lat mam nawilżacz, który nie spełnia moich oczekiwań i myślę nad nowym zakupem (no, chyba, że wszystkie ''tak'' mają).

Nie powiem - jest ładny, ma wbudowaną lampkę nocną, nie jest duży ... ale niestety - to co najważniejsze - moim zdaniem słabo nawilża pokój.

A jak to wygląda u Was?

ja mam nawilżacz i jestem zadowolona
w okresie grzewczym stoi koło łóżka córki
wyrzut "pary" jest dość duzy,jak kończy się woda nawilżacz wyłancza się

mam go już 3 lata i jestem zadowolona

NAWILŻACZ POWIETRZA NANO SILVER FreshAir filtr NU5 (2740652512) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

--

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

6120 agusia20112 Kobieta, 40 lat, szklarska poreba
tysia

tysia

Nawilżacz powietrza z jonizatorem 89011 Miniland - Nawilżacze powietrza ? Pati i Maks

Szczerze polecam, sama ustawiam stopien nawilzenia jaki chce miec w pokoju i nawilzacz dostosowuje sie do niego tzn kiedy wilgotnosc jest odpowiednia wylancza sie a kiedy znow robi sie zbyt sucho wlancza sie automatycznie. Jest cichy ( choc dla wrazliwcow powiem ze go slychac- kwestia przyzwyczajenia nam nie przeszkadza w spaniu) z przodu maly wyswietlacz jesli ktos lubi zastepuje lampke nocna jesli nie wystarczy zaslonic malym misiem, ksiazeczka zabawka.
Mam go juz trzeci rok uzywany w okresie grzewczym.
Mialam dwa inne i daleko im bylo do tego

--

5335 tysia Kobieta, 37 lat, szwecja
Daffodil

Daffodil

Ja mam taki:
Nawilżacz powietrza HB UH 1090 | Dla dorosłych i seniorów \ Nawilżacze i oczyszczacze \ Nawilżacze powietrza | Internetowy sklep medyczny Elmedico | sprzęt medyczny | Avent | Beurer | Omron | Microlife | ciśnieniomierz | sklepy medyczne | żyl

Zadowoleni jesteśmy bardzo. Już trzeci rok wspomaga nas w okresie grzewczym. Chodzi cicho, taki delikatny szum, który nie przeszkadza w spaniu, przynajmniej nam :)
Nawilża też szybciutko. Na najwyższych obrotach, przy zamkniętych drzwiach w niedużym pokoju po godzinie opary jak na bagnach :)
Ma jonizator, jak ktoś jest zmarzluchem, to może sobie temperaturę mgiełki na cieplejszą ustawić.
Małym minusem jest dla mnie pojemnik na wodę, który zapina się w taki sposób, że zawsze się przy tym nachlapie dokoła.
Aaaa... i jak się woda w pojemniku kończy, to nie wyłączy się po prostu, tylko włącza się brzęczyk taki, że w środku nocy prawie zeszłam na zawał kiedyś :hahaha: Nauczona doświadczeniem pilnuję teraz, żeby zawsze zapas wody był :)
Za wygląd też duży plus, więc tak podsumowując to mogłabym spokojnie polecić :)

1969 daffodil Kobieta, 36 lat, Kraków
~♥Perełka♥

~♥Perełka♥

Dzięki Dziewczyny!

Kurde - fajne te Wasze nawilżacze... szkoda, że troszku drogie, ale chyba lepiej raz dać więcej, a mieć na lata - i być z niego zadowolonym :36_2_15:

Edit:

Ja mam taki nawilżacz - póki co: Sencor NAWILŻACZ POWIETRZA SHF 900 Moc 14 W - i co dziwne, jak go kupowałam to pisało w necie, że jest do 40 m/kw, a teraz czytam, że do... 20 m/kw... lipa.... Nic dziwnego, że nic nie czuję;

Albertinka

Albertinka

ja nie używam nawilżaczy, - po porstu wietrzę:)

--

W życiu: ni to ninja ni to owca:)

29239 albertinka Kobieta, 0 lat, Warszawa
~Yvone

~Yvone

Albertinka

powiem szczerze, że też nie wierzyłam, ale niedawno byłam u znajomej, która ma nawilżacz i jak go wyniosła do innego pokoju po chwili powietrze zrobiło się zupełnie inne. przy nawilżaczy było rześkie , fajne takie, a bez było sucho i czuć było różnicę. jak tylko będę miała trochę zapasy finansowego na pewno będę się rozglądać.

Daffodil

Daffodil

Albertinka

A co ma piernik do wiatraka? :)
Ja też wietrzę :) Ale wietrzenie nie wyeliminuje suchego powietrza spowodowanego ogrzewaniem.
Tak abstrahując od przesuszonej skóry, czy suchego nocnego kaszlu, dam Wam jeszcze jeden przykład... Cierpię na przypadłość mocno męczącą w okresie zimowym - zespół suchego oka. Winna głównie klimatyzacja w pracy przez cały rok, ale w okresie zimowym wyraźnie się to nasila. Mimo, że używam kropli nawilżających to przesuszenie oka jest takie, że parę razy mrugnięcie okiem spowodowało u mnie mechaniczne uszkodzenie rogówki. Ból niemożliwy przez parę dni, oczywiście leczenia antybiotykami. Od tego czasu jak tylko zaczynają grzać, uruchamiamy nawilżacz na parę godzin wieczorem i jest o niebo lepiej. To naprawdę działa :)
Gdyby nam się zepsuł, to w te pędy biegłabym po nowy :)

1969 daffodil Kobieta, 36 lat, Kraków
~♥Perełka♥

~♥Perełka♥

iszmaona
jaką wodę wlewacie do swoich nawilżaczy?

Ja zwykłą, kranówę.
Czasami dodaje jakiegoś olejku (bo można w moim nawilżaczu) lub tej wody solankowej.

~iszmaona

~iszmaona

agusia20112
♥Perełka♥

A jak to wygląda u Was?

ja mam nawilżacz i jestem zadowolona
w okresie grzewczym stoi koło łóżka córki
wyrzut "pary" jest dość duzy,jak kończy się woda nawilżacz wyłancza się

mam go już 3 lata i jestem zadowolona

NAWILŻACZ POWIETRZA NANO SILVER FreshAir filtr NU5 (2740652512) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Agusia mnie twój kusi. W związku z czym mam kilka pytań:
- jak bardzo głośny jest? Bardziej szumi czy brzęczy/bulgocze?
- jonizuje?
- można regulować przepływ pary? w sensie: w prawo, lewo.