Skocz do zawartości
Forum

Place zabaw - z drewna


Ilona1978

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to bardzo fajna alternatywa dla dzieci, nie nudzą się, mają zajęcie i są szczęśliwe. Ja kupiłam dużą, rodzinną huśtawkę z której korzysta cała rodzina. Kupiłam ją w sklepie Dajar, z kolorowymi poduszkami. Dzieciaczki ją uwielbiają.

Odnośnik do komentarza

To prawda, plac zabaw można wykonać we własnym zakresie, jednak trzeba pamiętać o tym aby zastosować dobrej jakości, certyfikowane i wytrzymałe drewno a także nie dopuścić aby poręcze etc miały jakiekolwiek zadziory (wszystko musi być gładko wyszlifowane). Istotne będzie również prawidłowe zaimpregnowanie drewna. Drewno do wykonania konstrukcji [reklama usunięta] a zjeżdżalnie czy inne dodatki tak jak ktoś już wspomniał możesz dokupić np. na allegro bądź w innym sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza

Warto pomyśleć o bezpiecznej nawierzchni na plac zabaw, takie nawierzchnie znajdziecie w Flexizone z Krakowa. Nie ma strachu wtedy o to, że dziecko sobie zrobi krzywdę upadając na takie podłoże, powierzchnie te są elastyczne, bezpieczne, antypoślizgowe. U nas jest wersja z płyt SBR, to rodzaj syntetycznego kauczuku.

Odnośnik do komentarza

Takie drewniane place zabaw są super. MOje dzieci je uwielbiają. Dziadek zrobił w swoim ogrodzie też plac zabaw i trudno je stamtąd wyciągnąć. Do tego jeszcze pon placem zabaw wyłożył maty przerostowe. Dzięki temu zabazpieczył dobrze teren.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu mój mąż dość mocno rozważał, by coś takiego zrobić samemu. Jednak po pewnym czasie mu sie delikatnie mówiąc odechciało i doszedł do wniosku, że lepiej kupić coś gotowego. Ważne producent placów zabaw był sprawdzony i miał nie tylko bogatą ofertę, ale też by produkty, które oferuje były dobrej jakości, zgodny ze standardami bezpieczeństwa względem dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...