Skocz do zawartości
Forum

Szczoteczka ELEKTRYCZNA dla 3-latki i mamy


paczanga

Rekomendowane odpowiedzi

hej
właśnie byłam u dentysty bardzo polecał kupno szczoteczek elek. Dla dzieci dlatego że przyzwyczajają się do szumu szczoteczki i później nie boją się jak dentysta im coś tam boruje, manipuluje. dla mnie bo lepiej myje zęby, mam duży problem z kamieniem. Nie mogę nigdzie znaleść dobrej porady w jaką szczoteczkę zainwestować. Pomocy forowiczki.

Odnośnik do komentarza

Też tak myślałam na początku, ale mnie koleżanka oświeciła :)
Teraz jednej rączki używamy we trójkę. Oczywiście każdy ma swoją końcówkę :) Do końcówek są gumeczki w różnych kolorach, żeby odróżniać jedną od drugiej.
Końcówki są na tyle długie, że rączki nie wkłada się do ust, więc spokojnie możecie używać jednej.

Odnośnik do komentarza

dlaej kopie net w poszukiwaniu czegoś przydatnego tu mały artykulik .:ANIDENT:. Szczoteczka Elektryczna, Irygator, Szczoteczki Elektryczne, Irygatory, Stomatologia, Stomatolog, Dentysta Warszawa

ze względu na moje duże problemy z kamieniem nazębnym myślę nawet o kupnie szczoteczki sonicznej. czyści za pomocą ultradźwięków PHILIPS SONICARE HEALTHY WHITE SZCZOTECZKA SONICZN (2631376450) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zaletą tej szczoteczki jest też to że dłużej końcówki służa, rzadziej je się wymienia

Odnośnik do komentarza

Dentystka zaleciła mojemu synkowi elektryczną jak miał 3 latka, bo za mocno ścierał szkliwo. Mówiła, że szczoteczka sama się zatrzymuje jak za mocno się naciska. Wtedy nie znalazłam takiej co to niby zatrzymuje się pod wpływem nacisku. Kupiłam ORAL-B VITALITY synkowi, a sobie tą samą ale z rozszeszeniem 3D WHITE LUXE. w efekcie okazało sie, że po prostu jedna jest jasno niebieska, druga ciemno niebieska i chyba nieco szybciej drga jedna z nich. niczym poza tym sie nie różnią. Końcówki pasują do nich każde Oral-B, można zamieniać dziecięce końcówki do szczoteczki dorosłych itd. To od końcówek zależy jaką funkcję będzie spełniała, np.z gumkami wybielają, inna osad i kamień zmniejsza itd.
Generalnie przez te 4 lata mamy te same szczoteczki, tą samą ładowarkę do nich (tylko końcówki oczywiście zmieniamy :-)) i nic się z nimi nie dzieje. Działają tak samo od 4 lat!!! Ładuję raz w tygodniu, max co 5-6dni.
Mam nadzieje , że pomogłam. Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/03aa770dde.png

Odnośnik do komentarza
Gość przemekb102

Obecnie na rynku jest masa szczoteczek elektrycznych, aż można się w nich pogubić. Myślę, że każdy może znaleźć idealną dla siebie, dobraną pod indywidualne potrzeby i możliwości finansowe. Polecam poczytać na ten temat na jakimś blogu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...