Skocz do zawartości
Forum

Kosz Mojżesza?


Rekomendowane odpowiedzi

ja miałam dla Oli taki kosz do spania w formie wózeczka. Wiklina plus drewno. Kupiłam na allegro za jakieś 520 zł, ale sprzedawca w tej chwili nie ma w ofercie tych koszy. Jakby co dam namiar na priv do sprzedawcy. Na pewno przyda się cos takiego w dużym mieszkaniu czy domku gdy dziecko ma swoje łóżeczko 'normalne' na górze a w większości przebywamy na dole. Ja nie mieszkam ani w domku ani w dużym mieszkaniu, ale kosz się przydał, bo najczęsciej byłam w pokoju z aneksem kuchennym a w sypialni stało normalne łóżeczko. Natomiast jeśli ma się mniej niż 40 m/2 to z miejscem będzie ciężko na coś takiego. Siostra mojego narzeczonego niestety nie miała już gdzie je wstawić.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hngltyenz.png

Odnośnik do komentarza

Darka78
ja miałam dla Oli taki kosz do spania w formie wózeczka. Wiklina plus drewno. Kupiłam na allegro za jakieś 520 zł, ale sprzedawca w tej chwili nie ma w ofercie tych koszy. Jakby co dam namiar na priv do sprzedawcy. Na pewno przyda się cos takiego w dużym mieszkaniu czy domku gdy dziecko ma swoje łóżeczko 'normalne' na górze a w większości przebywamy na dole. Ja nie mieszkam ani w domku ani w dużym mieszkaniu, ale kosz się przydał, bo najczęsciej byłam w pokoju z aneksem kuchennym a w sypialni stało normalne łóżeczko. Natomiast jeśli ma się mniej niż 40 m/2 to z miejscem będzie ciężko na coś takiego. Siostra mojego narzeczonego niestety nie miała już gdzie je wstawić.

zgadzam się,to jest do większych, poziomowych domów lub mieszkań, mnie się podobają, ale nie mam na nie miejsca....

Odnośnik do komentarza

no to ja zdam relację z mojego kosza: to czyst REWELACJA:yuppi:. kosz służy nam jako łóżeczko, wieczorem przysuwam go maksymalnie do łóżka i nie muszę wstawać w nocy do dziecka. w dzień kosz stoi w rogu sypialni, gdzie córka śpi. moja córka urodziłza sie bardzo duża-4,5kg, gdy skończyła miesiąc miała 5,8 no ale jeszcze mamy zapas. wybierałam duży kosz. na tablicy.pl razem kosz plus dwie zmiany pościeli z wypełnieniami plus koszty przesyłki upolowałam za 150zł:36_1_1: kupując radzę wybrać taki z kółkami meblowymi, będzie wieksza możliwośc manewrowania koszem np Kosz MojĹźeszowy Wrocław • Tablica.pl
polecam

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaZaKółkiem

Teściowa kupiła nam rewelacyjny kosz Mojżesza na [reklama usunięta] (taki sam, jak ma Małgosia Kożuchowska:). Nazywa się Shnuggle, jest bardzo lekki i zrobiony z hipoalergicznego materiału. Jest większy niż zwykle kosze z wikliny. Dzięki drewnianemu stojakowi można przekształcić go w kołyskę. Bardzo łatwo się czyści, niestety miałam okazję mycia, kiedy starsza córka poszła witać się z bratem z łapkami w czekoladzie:) No i poza tym jest niesamowicie praktyczny i poręczny, mogę spokojnie przenosić śpiącego Kacperka w dowolne miejsce w domu, a on się nie budzi:)

Odnośnik do komentarza
Gość Adrianna514

Kupiłam kosz Mojżesza i byłam bardzo zadowolona, mój synek nie budził się gdy nosiłam go w nim po schodach, dla mnie to duży plus, bardzo dobre jako zamiennik zwykłego łóżeczka, mogę polecić z czystym sercem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...