Zakupy i prezenty

Kreatywne prezenty dla dzieci

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~pemper

~pemper

Lego się znakomicie sprawdza.W zasadzie każdego roku robimy tego typu prezenty dzieciom i zawsze są zadowolone, w sensie - później rzeczywiście się tym bawią, a to jest dla nas najważniejsze. Ale generalnie w każdym przypadku może to wyglądać całkiem inaczej.

~Mariola87

~Mariola87

Pod choinkę kupiłam moim 4 letnim bliźniakom zestawy Mały Konstruktor Junior. Chłopcy uwielbiają ciężarówki i rajdówki, dlatego wzięłam im właśnie takie zestawy. Plusem jest to że są wykonane z drewna i mają kolorowe śrubki. Poza tym można je składać na różne sposoby ;)

~arek.molenda

~arek.molenda

Za kilka dni idę na pierwsze spotkanie z 12-letnim synem mojej obecnej partnerki. Maciek ma super ojca (moja partnerka i jej mąż rozstali się w przyjaźni), więc nie będę się starał mu go zastąpić, ale chciałbym, żeby chłopak z miejsca mnie polubił. Co myślicie o małej próbie przekupstwa? No może nie do końca wychowawcze, ale zrozumcie mnie... bardzo mi zależy.
Myślałem, żeby kupić Maćkowi coś z adidasa, bo to lubią chłopcy w każdym wieku. I tutaj pytanie, co najlepiej kupić? Wybór przeogromny w sklepie.
Czy możecie mnie nakierować? Buty, koszulki, akcesoria? Proszę tylko o poważne odpowiedzi, bez pogadanek etycznych dotyczących przekupstwa :D

Dziubala

Dziubala

arek.molenda, jak to pierwsza wizyta, to może nie od razu drogi prezent, taki zostaw na konkretną okazję (np. urodziny itp.). Z tańszych a fajnych rzeczy (patrzę przez pryzmat mojego 12-latka), to wiem, że na topie są teraz np. takie worki na buty, ale nastolatki używają tego jako plecaczka ;). O takie coś: https://kajasport.pl/product-pol-38377-adidas-Worek-na-Buty-Plecak-Torba-Sportowa-Essentials-DT2596-uniw.html?gclid=EAIaIQobChMIisuQo92L4QIVxEQYCh1y7QiXEAQYASABEgIO5vD_BwE

Wiesz, jak chcesz się wkupić w jego łaski, to niekonicznie musi to być coś z Adidasa, bo możesz kupić... głośniczek JBL, robią furorę ;)
A jak chcesz trafić z prezentem w 100%, to zapytaj partnerki o czym marzy jej syn i jeśli to coś w granicach rozsądku, to kup to :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~arek.molenda

~arek.molenda

Dziubala
arek.molenda, jak to pierwsza wizyta, to może nie od razu drogi prezent, taki zostaw na konkretną okazję (np. urodziny itp.). Z tańszych a fajnych rzeczy (patrzę przez pryzmat mojego 12-latka), to wiem, że na topie są teraz np. takie worki na buty, ale nastolatki używają tego jako plecaczka ;). O takie coś: https://kajasport.pl/product-pol-38377-adidas-Worek-na-Buty-Plecak-Torba-Sportowa-Essentials-DT2596-uniw.html?gclid=EAIaIQobChMIisuQo92L4QIVxEQYCh1y7QiXEAQYASABEgIO5vD_BwE

Wiesz, jak chcesz się wkupić w jego łaski, to niekonicznie musi to być coś z Adidasa, bo możesz kupić... głośniczek JBL, robią furorę ;)
A jak chcesz trafić z prezentem w 100%, to zapytaj partnerki o czym marzy jej syn i jeśli to coś w granicach rozsądku, to kup to :)

Masz rację. Może uderzyłem za bardzo w tony "kupię coś drogiego i markowego". Dzięki za radę

WikaFIKA

WikaFIKA

To zależy od wieku i zainteresowań dzieciaczka. Mój jest tak mały, że nie ogarnia co się dzieje wokół :) ale dla bratanicy kupiłam na gwiazdkę świnkę skarbonkę do pomalowania - 2in1 dziewczynka jest kreatywna, więc z chęcią wzięła się do malowania i miała motywację, żeby samodzielnie oszczędzać.

--

Czy zbudowałeś już swoje zamki w przestworzach? Doskonale, tam właśnie powinny stanąć. Teraz, natychmiast zabierz się do pracy i połóż pod nie fundamenty.

63279 wikafika Kobieta, 28 lat, Kruszwica
~marta456

~marta456

Jeśli dziecko ma już 6-7 lat to myślę, że warto zainwestować w prezenty niematerialne. Przecież dziecko w tym wieku, już zaczyna pamiętać, warto budować im pozytywne wspomnienia. Ja na urodziny mojego syna zabrałam go do playground areny w Gdańsku, bo do trójmiasta mamy rzut beretem. Potem przechadzka po długiej, obiad i lody. Minął prawie rok, a mały tylko pyta i pyta, kiedy znów pojedziemy do Gdańska! Myślę, ze taki wypad, z zahaczeniem o sale zabaw bądź coś w tym stylu to super prezent, którego nikt już mu nie zabierze! A poza tym, dziecko się wyszaleje i spokój na następne 24h gwarantowany :)

aniakowal

aniakowal

Moim zdaniem fajne są wszystkie te zabawki, jakie dają możliwość rozwijania się pewnych umiejętności u dzieci - niezależenie od wieku. Dla małego dziecka mogą to być klocki Duplo, dla nieco większego, miłośnika gier już na przykład limitowane klocki lego overwatch. Polecam do tego wszystkie te dostępne puzzle, układanki, książki wymagające pracy malucha, gry planszowe i tak dalej.

59702 aniakowal Kobieta, 28 lat, Wrocław