Zakupy i prezenty

Kreatywne prezenty dla dzieci

Odpowiedzi znajdują się poniżej

molusia

molusia

Np. dopasowanie elementów do ich kształtów, czy pokoloruj kwadraty.

42168 molusia Kobieta, 30 lat, Kalinów
jul100

jul100

Ale dość istotne jest ile dziecko ma lat/miesięcy.
Z uniwersalnych zabawek, niekoniecznie zabawek to przytulanka zawsze spełni swoją rolę, bez względu na wiek :)

--

Blog Parentingowy o mojej córeczce i nie tylko :)

22921 jul100 Kobieta, 35 lat, Mazury :-)
~PokojzZabawkami_pl

~PokojzZabawkami_pl

Kreatywnym pomysłem na prezent dla dziecka mogą być np gry planszowe,to moim zdaniem bardzo ciekawa opcja zarówno dla młodszych jak i starszych. Druga propozycja to puzzle:)

~rysik

~rysik

moim zdaniem gry planszowe odeszły już nieco w niepamięć, przynajmniej u mnie tak było moje dzieciaki nie cieszyły się na myśl o kolejnej grze planszowej, ale udało mi się znaleźć na to alternatywę elektroniczna kostkę do gry z najpopularniejszymi grami planszowymi na tablet.

madrax

madrax

Kreatywny prezent to raczej taki, który naprowadzi dziecko na inny tor myślenia czy działania, wprowadzi jakiś nowy element, nowe zainteresowania, hobby czy sposób spędzania czasu. Dla mnie to oznacza "kreatywny" i takich bodźców dzieciaki najbardziej potrzebują do rozwoju.

43448 madrax Kobieta, 30 lat, Warszawa
~falbanka

~falbanka

~PokojzZabawkami_pl
Kreatywnym pomysłem na prezent dla dziecka mogą być np gry planszowe,to moim zdaniem bardzo ciekawa opcja zarówno dla młodszych jak i starszych. Druga propozycja to puzzle:)

to prawda gry sąd dobrym rozwiązaniem na prezent, a co myślicie na temat gier na tablet, ja ostatnio odkryłam elektroniczna kostkę do gry DICE+ dzięki niej dzieciaki mogą grać w gry na tablecie, co myślisz o takim rozwiązaniu?

~KarolinaLei

~KarolinaLei

Bardzo fajne są imprezy tematyczne! 01 sieprnia 2015 r. odbywa się JuraTube w Juraparku Krasiejów k. Opola. Ogromne dinozaury, skamieliny, kamieniołomy, kino 5D i park rozrywki to nie jedyne atrakcje. Będzie wesoło dzięki youtuberom Cyber Marian, Mówiąc inaczej, a można też zagrać ze Smav Craft, Kislu Gameplay albo Thorem.
Bilety na biletin.pl
Bilety na MeetUp Dinozaury uprawniają również do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Nauki i Rozrywki :)

~Akacja

~Akacja

Kreatywny prezent dla dziecka powinien być inspirujący, najlepiej aby rodzice byli w niego osobiście zaangażowani, moim zdaniem park edukacyjny, w którym wspólnie z rodzicami dziecko może poprzez zabawę czegoś się dowiedzieć to strzał w dziesiątkę.

~filemonica

~filemonica

u nas sprawdza się interaktywna kostka dice + na tablet, dzieciaki świetnie się bawią, poza tym to że kostka jest interaktyna jeszcze bardziej podoba się dzieciom bo grając czują ruch, słyszą odgłosy więc to się im podoba.