Zakupy i prezenty

Kreatywne prezenty dla dzieci

magdalena123xyz

magdalena123xyz

Jest wiele okazji ku temu, by wręczać maluszkom prezenty (chrzciny, urodziny, dzień dziecka, pierwsza komunia itd.)
Wiele osób szuka oryginalnych, wyjątkowych pomysłów na prezent, takich, z którymi dzieci się zwiążą w pewien sposób. Wiele rzeczy, które stanowią prezent, trafia po krótkim czasie w kąt. Warto zatem poświęcić chwilę na znalezienie czegoś odpowiedniego dla takiego kochanego maleństwa.
Posiadacie jakieś ciekawe pomysły? :)

--

http://artess.pl/allegro/artess.jpg
Metalizowane buciki, smoczki.. | Biżuteria z odciskiem palca, dłoni stopy.. | Odlewy gipsowe 3D rączki..

28843 magdalena123xyz Kobieta, 31 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magdalena15

magdalena15 wpis edytowany

Witam myślę że kreatywne prezenty dla dzieci to takie, które pobudzają wyobraźnię dziecka, sprawiają mu radość i przy okazji czegoś go uczą. Najlepiej jakby były związane z jego zainteresowaniami.

37317 magdalena15 Kobieta, 33 lata, Warszawa
Agito.pl

Agito.pl

Na prezent polecamy zakup zestawów zabawek z ciastoliną. Na przykład "Zakręcona cukiernia - wytwórnia koktajli mlecznych". W takim zestawie znajdują się 4 opakowania ciastoliny, 2 pucharki, 2 łyżeczki, maszynka oraz nóż. Dzięki takim zabawkom, pobudzana jest kreatywność dziecka, ponieważ samo musi wymyślać kształty, jakie nadaje ciastolinie. Zdecydowanie polecamy tę zabawkę.

37565 agito-pl Mężczyzna, 30 lat, Warszawa
Jania_K

Jania_K

Lubię zabawki pobudzające kreatywność u dzieci. Swojej córce kupuje dużo kolorowanek oraz przymierzam się zakupu zabawek poprawiających koordynację psycho-ruchową. Internet roi się od pomysłów na prezenty i gadżety. Sama nie raz wyszukuje w różnych sklepach zabawek czy gier, które często trudno dostać w sklepie w centrum handlowym.

38872 jania-k Kobieta, 31 lat, Łódź
anna78w

anna78w

Ostatnio widziałam w empiku serię klocków/puzzli/układanek firmy CZU CZU :) będę kupować je swojemu maluchowi, bo bardzo mi się spodobały :)

--

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

38314 anna78w Kobieta, 40 lat, Poznań
~mamuśkaaa

~mamuśkaaa

a ja wpadłam na pomysł, żeby swojemu dziecku zamiast rzeczy, zapewnić wyjątkową zabawę! zamówiłam na przyjęcie urodzinowe klauny z firmy Klaun Polska (www.klaunpolska.pl) Animatorzy genialnie zajęli się dziećmi, było mnóstwo zabawy, maluchy zachwycone. polecam taki prezent!

~Mama Patrycji

~Mama Patrycji

Popieram Mamuśkęęę ;)))
Zrobiłam podobnie - też zamiast prezentu materialnego zamówiłam dla swojej córci animatorów do domu na urodziny - było wesoło i miło - dzieci się wybawiły ;))) gdzieś mam telefon do nich jak będzie ktoś chciał to podam ;)))

Urszula Rogalska

Urszula Rogalska

Odpowiedź eksperta

Kreatywne to przede wszystkim dla dziecka i jego rozwoju, które nie tylko podadzą na tacy wiedzę a pozwolą tę wiedzę zdobywać. Czy umiemy to dookreślić?

28505 urszula-rogalska Kobieta, 38 lat, śląsk