Skocz do zawartości
Forum

Prezent z okazji urodzenia dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MałgosiaTj

też jestem Mamą już 3 pociech i wiem że praktyczne w okresie wczesnym bardzo się przydają, sama zaopatruje siostry czy ostatnio przyjaciółkę w budowlę z pieluszek - jest tam wszystko o co dziecku potrzebne a wygląda na dodatek rewelacyjnie - ostatnio zamawiałam taki torcik w kolorze różowym dla córeczki przyjaciółki [reklama usunięta], wszystko pięknie zrobione, sama chciałam to zrobić ale jednak jak ktoś profesjonalnie wykona to całkiem inna bajka usmiech.gif

Odnośnik do komentarza

Myślę, że mamusia w tych pierwszych dniach doceni każdą pomoc z Twojej strony. Kupując rzecz pamiętaj by odzwierciedlała jej osobowość. Mogę Ci zaproponować koszulkę z nadrukiem. Trochę poszukałam i znalazłam bardzo fajny motyw [reklama usunięta] Myślę, że taki nadruk wzruszy każdą kobietę. Wystarczy ją jakoś fajnie zapakować i już :) nie jest najważniejsze za ile prezent został kupiony, lecz czy jest podarowany z głębi serca.

Odnośnik do komentarza
Gość marla2214

Drogie młode i przyszłe mamy, razem z moim mężem doczekaliśmy się dziecka, ale wcześniej szukaliśmy kompletnej wyprawki. Koleżanka poleciła nam tzw. Fińskie pudełko o nazwie Lovely Baby Box. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tego pomysłu. Jednak, gdy mi je pokazała wtedy się przekonałam że to dobry pomysł. Jest to bardzo starannie i praktycznie dobrana wyprawka dla noworodka. Przygotowany zestaw zawierał, wszystko to czego potrzebuje młoda mama: praktyczne gadżety i akcesoria oraz stylowe ubranka, a odpowiednio zaprojektowane pudełko może służyć jako wygodne i przenośne miejsce do relaksu dla bobasa, Także polecam, tutaj macie sklep, gdzie takie coś kupić [reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

A to ma być prezent dla mamy, czy dla dziecka? :) Pytanie co już mają, bo głupio byloby dać coś co już jest w domu.. Jak ma to być coś dla mamy, coś wartościowego i przydatnego to może torba do wózka? Ja mam taką i jest super [reklama usunięta]! Przede wszystkim mieści się w niej absolutnie wszystko! :) Jak nie to może rzeczywiście bransoletka z wygrawerowanym imieniem dziecka i datą urodzenia? Zrobi Ci to z pewnością jubiler w najbliższym zakładzie złotniczym. Albo może wisiorek, kolczyki?
A jak dla dziecka, to może odcisk bobasa - [reklama usunięta
Jak to ma być coś "na pamiątkę" to chyba bym nie szła w kierunku zabawek.. Widziałam też kiedyś u koleżanki kocyk z imieniem dziecka i datą urodzenia, nie wiem gdzie to zamawiała, ale myślę że to też fajna pamiątka :)

Odnośnik do komentarza

Jest to bardoz ciekawa opcja.... Coś oryginalnego

Ze swojej strony proponuje zamówić jakąś poduche ze smiesznym nadrukiem:
[reklama usunięta]

Nie jest to droga opcja , w sieci jest bardzo wiele pomysłów na napisy A mama na pewno będzie zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...