Skocz do zawartości
Forum

laptop dla trzylatka


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za fajnym (godnym polecenia) laptopem dla Córci. Taki by to co "mówi" brzmiało normalnie a nie było jakieś dukane (z takimi się spotkałam), by miał większy (czy w ogóle takie bywają?) czytelny wyświetlacz itd. Taki co bawiąc będzie uczył i posłuży nie tylko kilka miesięcy.
Ula ma obecnie duży pociąg do literek więc np. o takim wykorzystaniu myślę (gry to jakaś wtórna sprawa bo tego nie używamy póki co)

Odnośnik do komentarza

ja tez poszulkuje dla Kubka, ale powiem tak, w marketach i sklepach to jest tak ze albo jest taki badziewniak kolorowy i kosztuje 50 ale jest naprawde słaby. albo za 200pln bo jest wymalowany w spidermana, dlatego w zeszlym roku nie kupilam a teraz mam juz upatrzony
Laptop edu. z zasilaczem + POLSKI LEKTOR!! (267277506) - Aukcje internetowe Allegro
wart swojej ceny moim zdaniem,
zreszta ma najwiecej kupujacych,
i jest z zasilaczem co jest wazne bo na baterie mozna majatek stracic.
mam zamiar go zamowic bo na to poswiece kase. zamiast na jakis badziew ktory sie rozleci za miesia

Odnośnik do komentarza

ja dzis bylam na swiatecznych zakupach i tak wlasnie patrzylam na laptopy dla maluchow, jest tego cala masa we Francji i potem troche poszperalam po polskich sklepach i sie dziwie ze nie ma w Pl firmy v-tech, a ja myslalam ze to w Polsce wlasnie poznalam te firme... wychodzi na to ze nie...
oni maja fajne rzeczy, niestety troche drogie...
u nas nie ma laptopa ale sa inne takie niby komputery planszowe, nie wiem jak to sie moze po polsku nazywac to takie interaktywne plansze, ktore sie wklada na podlkad i uczy sie roznych rzeczy naciskajac na poszczegolne czarne punkty na podkladzie... hymmm
Accueil > Jeux et Jouets > Ordinateur Enfant - Boubou Le Panda - 3 ans et + Jeux et Jouets neufs et d'occasion - 2xMoinsCher.com - Achat et Vente

mozna cwiczyc i ilterki i cyferki i slowka i inne tego typu rzeczy, nie ma w tym natomiast ekranu do pisanai czy odczytywania... Natanek ma wlasnie tego boubou pande, dostal od kolezanki uzywanego i sie tym bawi non stop...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...