Zakupy i prezenty

Co sobie ostatnio kupiłaś?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ulelle

~ulelle

Oj sama rowniez mam problemy często ze znalezieniem stroju kąpielowego. Ale w tym roku udało mi się upolować naprawdę fajny i mam nadzieję,że będzie mi słuzył przez następnych kilka lat ;) Na pewno nie zamierzam go w niedługim czasie zmieniać bo bardzo dobrze się w nim czuję.

~sanderson

~sanderson

Nie sobie tylko sobie! Synowi upolowałam fajny plecak (będzie miał do szkoły we wrześniu) a dla siebie kupiłam małą torebkę wizytową i dużą torbę na laptopa :D Mąż się za głowę złapał, ale były fajne ceny w tym sklepie więc się nie mogłam opanować :D Budżetu nie nadszarpnęłam haha

~wulim

~wulim

Zwylke co miesiąc sobie coś kupuję Droższego czy tańszego ale sporo pracuję tak wiec lubię sobie zrobić jakiś fajny prezencik :)
Kupiłam sobie dwie lniane koszule, z których jestem bardzo zadowolona i w których bardzo dużo tego lata chodze. Keidyś nie przpadałam za lnem. Aktualnie jestem zdania,ze jest to najlepsza tkanina na lato
jest przewiewna
bardzo wygodna
oraz wygląda szlachetnie

~vivanatura

~vivanatura

Mój ostatni nabytek to wielka paczka kosmetyków z internetowej apteki. Zrobiłam zapas balsamów, kremów, żeli, odżywek, wypatrzyłam kilka ciekawych nowości :) Raz na jakiś czas robię taki zapas tylko dla siebie <3

Liljuszka

Liljuszka

A ja postanowiłam zrezygnować z torebki na rzecz plecaka. Moja córa jest w takim wieku, że nie chce już jeździć w wózku tylko chodzić. Potrzebne mi dwie ręce wolne i miejsce na chusteczki, zabawki do piasku - same wiecie. I od wczoraj mam //bagazowo.pl/plecak-miejski-coolpack-classic-grey-denim-flowers-72069cp Żeby nie było mi zbyt przykro, to wybrałam bardziej kobiecy ;) i jeszcze moje ukochane perfumy dolce :)

60788 liljuszka Kobieta, 32 lata, Poznań
~Armoreta

~Armoreta

No właśnie sama nigdy nie mogłam się przekonać do takich miejskich plecaków Niby są praktyczne bo obie ręce mamy całkowicie wolne, z drugiej strony sama ubieram sie elegancko i takie rzeczy po prostu do mnie nie pasują.

Sama za to sprawiłam sobie ostatnio najlepsze cienie do powiek jakich miałam okazje używać. Są to cienie mineralne.
Cienie bardzo dobrze trzymają się powieki, nie rolują się i dobrze się rozprowadzają, nie podrażniają, ładnie łączą się z innymi cieniami, pięknie się prezentują są trwałe i wydajne.

Malewska

Malewska

Chyba muszę się pochwalić. Długo szukałam sklepu internetowego z bielizną koronkową i w końcu znalazłam. Wiele sklepów ma bieliznę w zbyt wysokich cenach.. Wielokrotnie chodziłam po sklepach stacjonarnych ale nie potrafiłam w nich nic znaleźć co by mi pasowało. Nie wydałam wiele pieniędzy, a kupiłam parę rzeczy z [reklama usunięta] stanik koronkowy, który sobie kupiłam jest bardzo wygodny. Nawet do chodzenia na co dzień :)

62214 malewska Kobieta, 29 lat, Gorzów Wielkopolski