Zakupy i prezenty

Co sobie ostatnio kupiłaś?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~alszka

~alszka

Ja sobie kupiłam depilator IPL, mam nadzieję, że do lata będę miała spokój z owłosieniem nóg i bikini

~aless33

~aless33

Pochwale się jaki sobie ostatnio zegarek kupiłam. Jestem bardzo zadowolona, pasuje do praktycznie wszystkiego. I jest to tak naprawdę pierwszy porządny zegarek na jaki mogłam sobie wreszcie pozwolić.

Zdecydowałam sie na zegarek od firmy Certina:
[reklama usunięta]

Ela78

Ela78 wpis edytowany

A używał ktoś olej kokosowy? Do czego można go wykorzystać? Ja trafiłam na ciekawą ofertę marki Laboratorium Biooil i zastanawiam się nad kupnem. Z tego co dowiedziałam się wstępnie to można go wykorzystać w kuchni do smażenia, robienia koktajli, do ciast lub bezpośrednio spożyć, ale to nie wszystko... Możemy go wykorzystać do pielęgnacji ciała na wszelkie sposoby.

55194 ela78 Kobieta, 41 lat, Bydgoszcz
~careful

~careful

Mam olej kokosowy i używam go do wielu rzeczy"
do smażenia
do depilacji ( daje prawdziwą gładkość)
oraz do pielęgnaji zamiast balsamu

Jesli chodzi o mnie to ostatnio zamówiłam sobie nowy płaszczyk. Prosty ładny wiosenno letni płaszczyk. Jesli czegoś takiego szukacie to zerknijcie sobie do Simple:
[reklama usunięta]

W sklepie mają sporo wyprzedaży na płaszcze letnie.

cutiron

cutiron

Ja od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką wspaniałej sukienki w której poszłam na wesele koleżanki i która też idealnie pasowała na komunię chrześniaka. Sukienka funkcjonalna, śliczna, modna i kupiona za atrakcyjne pieniądze. A to wszystko dzięki poradom z http://maxmag.pl/jak-dobrac-sukienke-wyjsciowa-do-okazji-przyklady/ które naprowadziły mnie na wartościowy sklep, z oferta dopasowaną do moich potrzeb oraz dowiedziałam się, jak poprawnie wybierać sukienki do okazji.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
Alexis500

Alexis500

Mój ostatni zakup to kurtka zimowa - zielona parka ze sklepu online [reklama usunięta]. Jest to mój jeden z najlepszych zakupów w ostatnim czasie. Kurtka jest cieplutka, fajnie się prezentuje, mam nadzieję, że posłuży mi kilka sezonów, bo jak dotąd ubrania z ich sklepu nosiłam kilka sezonów, dzięki dobrej jakości:)

57792 alexis500 Kobieta, 29 lat, Warszawa
Delicata

Delicata

A ja bardzo chciałabym kupić sobie klasyczny płaszcz, żeby miał prosty krój i nie wyszedł z mody po roku, tylko służył mi choć parę lat. Niestety większość sklepów ma w ofercie głównie "najgorętsze trendy sezonu" i kompletnie mi się one nie podobają... Może coś doradzić, gdzie szukać?

57071 delicata Kobieta, 32 lata, Gliwice
~Kurpiks

~Kurpiks

Strój kąpielowy. NIe wiecie nawet ile się go naszukałam. W koncu musiałam zamówic w sklepie online.O ile jest wiele kostiumów na duze biusty to na niewielkie już nie było :) Sama mam niewielki biust i trudno było mi znaleźć coś w czym ten mały biust by wyglądał dobrze.