Skocz do zawartości
Forum

Co sobie ostatnio kupiłaś?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4/5/2021 o 8:38 PM, Kibic napisał:

A ja nabyłam z carrefour w promocji fotel wiszący - mega relaks - teraz tylko czekam na pełnię wiosny a nawet lata - oj będę sie w nim wylegiwać godzinami. Warto oglądać ich gazetki - zawsze można co dobrego wyhaczyć

 

 

Jak mnie to ominęło? o_0 Ostatnio się zastanawiałam, czy by sobie takiego nie przygarnąć, muszę zobaczyć, może gdzieś jeszcze zalegają :/ i zacząć zaglądać regularnie do gazetek wychodzi na to... 

Odnośnik do komentarza

Poduszki dekoracyjne [reklama usunięta] do salonu - może bezpośrednio nie dla mnie, ale bardzo lubię otaczać się ładnym rzeczami. Zawsze poprawia mi to dzień. 🙂 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Kibic napisał:

ja wczoraj multicooker z carrefour za 159zł - jakby co promocje mają do 10 lipca. Sprzęt był już w użyciu wczoraj i dziś i to bardzo intensywnie - dał radę - podoba mi się - fajnie i łatwo - więc zakup trafiony

To super, właśnie przymierzałam się do zakupu czegoś takiego, po pracy wpadnę do Carreffour i zobaczę ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/7/2021 o 9:01 PM, Kibic napisał:

ja wczoraj multicooker z carrefour za 159zł - jakby co promocje mają do 10 lipca. Sprzęt był już w użyciu wczoraj i dziś i to bardzo intensywnie - dał radę - podoba mi się - fajnie i łatwo - więc zakup trafiony

A to super cena bo taki sprzęt zazwyczaj kosztuje więcej, carrefour jak zwykle zaszalał z promocja- chyba muszę częściej tam zaglądać. 

Odnośnik do komentarza

W ostatnim czasie również często zaglądam do gazetek . Szczególnie, żę w sieci mozna znaleźć agregatory, na których można przejrzeć sobie promocje w sklepach online:

Od siebie polecam strone Ding, można zobaczyć sobie tam promocje w wielu sklepach z ciuchami i dodatkami:

[reklama usunięta]

Na przyklad na torebki w sklepie Sinsay (swoja drogą warto zajrzeć bo aktualnie na sklepie są spore wyprzedaże  - wystartowała tam druga tura wyprzedaży).

000CAMO842XL6431-C111.webp

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Powiem dokładnie to samo co wiekszosc osób wyżej. Kupowałam buty z ekoskóry przez pierwsze 10lat niejedzenia mięsa, bo chciałam być spójna. I to było bardzo chorowite 10lat, ponieważ jakie bym nie kupiła buty, ciągle mi przemakały i chodziłam cały czas w mokrych butach. Uznałam, że ciągle chorowanie też nie jest eko, i kupuję skórzane. Rzadziej wymieniam dzięki temu.

[reklama usunięta]

W tym roku generalnie poluję na jakieś wygodne botki ze skóry 🙂

83779.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

kupiłam sobie prostownicę z funkcją pary, długo się zastanawiałam nad tym zakupem ale po recenzjach jakie znalazłam w sieci  [reklama usunięta] włosy szybko robią się idealnie proste, para im daje dodatkowe nawilżenie

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Robienie zakupów w dzisiejszych czasach musi być przede wszystkim dobrze przemyślane. Jak rozpoznać czy kupujemy za dużo? Bardzo łatwo, wystarczy zajrzeć do swojej garderoby w poszukiwaniu rzeczy jakie kupiłyśmy i zupełnie w nich nie chodzimy. Mogę się założyć, że każda z nas ma ich pełno 🙂 Wyjściem z sytuacji jest stawianie na wysoką jakość oraz kupowanie tego co jest aktualnie najbardziej potrzebne. Jeśli o mnie chodzi to z tego co sobie przypominam to zaproszenie na komunię było takim momentem. Długo zastanawiałam się w co ubrać aż wybrałam sukienki na komunię  [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Co polecam do poprawienia swojej pewności siebie

zapisz się na pole dance , na jakiś kobiecy taniec 

umów się na sesję masaży kobido

możesz umówić się z jakąś stylistką mody

kobieca sesja zdjęciowa.. 

A jeśli chodzi o zakupy to szukam obecnie jakichś wygodnych sneakersów  [reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...