Zakupy i prezenty

Polecam-odradzam sklep internetowy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

ewik85

ewik85

To ja jako sprawdzone miejsce zakupów polecam Melissę. Kupuję tam leki i suplementy, mój ostatni zakup to Olfen Tekst linka . Jest taniej niż podczas tradycyjnych zakupów i zawsze w umówionym terminie. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

58488 ewik85 Kobieta, 34 lata, Łódź
~BellaRH

~BellaRH

Ja generalnie staram się większość zakupów robić online, nawet spożywczych. Wiem, że przed tym wiele osób się wzbrania - podobnie jak przed aptekami online. Skorzystałam do tej pory z pomocy szopi.pl przy zakupach spożywczych online i generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda działają w większych miastach tylko, ale produkty docierają świeże i nienaruszone :) spora oszczędność czasu.

~elvhen

~elvhen

~BellaRH
Ja generalnie staram się większość zakupów robić online, nawet spożywczych. Wiem, że przed tym wiele osób się wzbrania - podobnie jak przed aptekami online. Skorzystałam do tej pory z pomocy szopi.pl przy zakupach spożywczych online i generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda działają w większych miastach tylko, ale produkty docierają świeże i nienaruszone :) spora oszczędność czasu.

Mnie z kolei zaskoczyło, że jest to wciąż usługa stosunkowo tania. Do tego stopnia, że nie do końca wiem, w jaki sposób zarabiają ;) w każdym razie miałam przyjemność skorzystać we Wrocławiu :)

~BellaRH

~BellaRH

~elvhen
~BellaRH

Mnie z kolei zaskoczyło, że jest to wciąż usługa stosunkowo tania. Do tego stopnia, że nie do końca wiem, w jaki sposób zarabiają ;) w każdym razie miałam przyjemność skorzystać we Wrocławiu :)

W zasadzie oni chyba zarabiają na prowizji, jaką płacą im sklepy za sam fakt robienia u nich zakupów :) także bardziej zarabiają na sklepie, niż na kliencie, co samo w sobie jest dla zamawiającego atutem.

~NataliaJ1

~NataliaJ1 wpis edytowany

Moja córka miała kilka tygodni temu urodziny i odkryłam sklep dobrezabawki.com, w którym znalazłam świetnego, drewnianego misia do składania a potem do malowania. Na początku frajdą było składanie i ozdabianie misia, a teraz Amelka ma świetną zabawkę, którą sama sobie stworzyła :D Mogę też polecić zabawki Goki. Szczególnie delfinka i tablicę do sortowania kolorów

Powiem szczerze, że dawno nie byłam tak zadowolona ze sklepu internetowego. Kurier już następnego dnia odwiedził mnie z paczką, obsługa sklepu pomogła mi wybrać prezent na czacie, paczka ładnie zapakowana, wszystko zabezpieczone. No powiem Wam, że naprawdę wszystko odbyło się bardzo sprawnie! Moja przyjaciółka też kupiła tam pare rzeczy i również zadowolona.

~chichi

~chichi

~BellaRH
~elvhen
~BellaRH

W zasadzie oni chyba zarabiają na prowizji, jaką płacą im sklepy za sam fakt robienia u nich zakupów :) także bardziej zarabiają na sklepie, niż na kliencie, co samo w sobie jest dla zamawiającego atutem.

Też gdzieś czytałam, że oni właśnie głównie zarabiają na prowizji płaconej im przez sklepy, z którymi mają podpisane umowy. W końcu realizują zakupy w ich sklepach, inaczej klient zdecydowałby się na zakupy tam, gdzie dostępna jest usługa online :)

beapier

beapier

Zdecydowanie polecam 4kidspoint.pl, kupowałam tam zabawki dla malucha, ubranka i pierwszą wyprawkę :) dają rabaty przy większych zamówieniach, od 200zł wysyłka darmowa, a dodatkowo zawsze jest mnóstwo promocji na naprawdę fajne rzeczy :)
Jestem zachwycona, zdecydowanie polecam :)

59547 beapier Kobieta, 41 lat, Ustroń
Mary_Lou

Mary_Lou wpis edytowany

Poradźcie proszę, gdzie kupić ten wózek najlepiej Baby Jogger City Tour Lux? Z opisu wynika, że nalezy do bezpiecznych i komfortowych, a jak oglądam zdjęcia, to widzę, że i lekki jest chyba, a na takim by mi zależało. W okolicy drogi są dziurawe, a widzę, że wózek ma amortyzowane zawieszenie, no i mozna go złozyć razem z gondolą, zatem pełna wygoda.

59655 mary-lou Kobieta, 51 lat, Czempiń
~Maria35

~Maria35

Polecam sklep internetowy tomcio.pl oferujący obuwie zdrowotne dla dzieci. Ostatni mój zakup to buty danielki Mają taniej niż wiele znanych sklepów a dodatkowo przy wymianie wysyłają inne buciki na koszt sklepu.